Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért van az, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valakit elvesznek 1 éven belül, másokat meg 3-4 évig se?

Figyelt kérdés

Sok helyen azt látom, hogy kapcsolatban vannak, eljegyzés lagzi 20-30 korosztály.

Mások meg tegyük fel összejönnek 22 évesen. És 27 évesen is csak járnak.

Mitől függ a döntés?


2020. ápr. 5. 23:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
56%

Nem kellene magadat a 19 éves barátnődhöz, meg másokhoz olyan nagy mértékben, és ennyire egyszerűsítve (csak időhosszokat felmutatva) viszonyítani.

Ez az egész a két ember felnőtt korára kialakult jellemén, világnézetén, hozzáállásán, egymáshoz való vonzódásán, vélt kompatibilitásán, aktuális élethelyzetén, múltjában szerezett tapasztalatain, azokból levont következtetéseken múlik. Ebből bármelyik, bármelyik félben, bármilyen kombinációban okozhatja, hogy ezért nem szeretne valaki házasságot.

Szóval ez egy soktényezős kérdés, felesleges csak az életkort, együtt eltöltött időt felsorakoztatnod ezekből, mert ennél sokkal több mindenen múlik.

Most itt elkezdhetnék tippelgetni 5-10-20 sorban, hogy mi lehet az oka, de szerintem a párkapcsolatban élő feleknek kell tudnia beszélgetni erről, megérteni a másik álláspontját, és ha ez nem elfogadható ez az egyiknek, ha

másra vágyik, és ez a vágy erősebb, mint hogy megmaradjon a másik mellett, akkor váltson, hogy magához jobban illő emberrel találkozhasson.

Az sem biztos, hogy aki 20-as évei elején családot alapít, és elkötelezi magát a gyerekvállalás mellett, nem fog még hatalmasakat szenvedni 5-10 év múlva a korai döntései okán.

2020. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Engem 3 hónapon belül megkért a férjem, 21 éves volt akkor, 1,5 év utàn össze is hàzasodtunk, 10 éve vagyunk együtt.:)

Szerintem ez nem kor kérdése, inkàbb a személyiségé, és hogy az adott személy valóban akar- e hàzasodni, érzi e, hogy azzal a nővel akarja e leélni az életét akivel épp van, vagy csak elvan egy langyos kapcsolatban ahol kap rendszeres szexet, és úgy vàrja az igazit.

Az ismerőseim közt szàmtalan ilyen eset volt màr 3-6-8 év utàn is lépett a pasi, a következő csajt meg fél- 1 év múlva elvette. Nem egy csaj még gyereket is szült, azt hitte majd akkor feleségül veszi a pàrja, hàt, ezt mind benézte, nem így lett.

Nem egészen értem az ilyen nőket amúgy. Minek vàrnak évekig a nagy semmire? Ha a pàrunkkal nem akarjuk ugyanazt a közös jövőt, akkor nincs igazi összetartozàs. Értelmetlen húzni egymàs idejét.

2020. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy történt, hogy a megismerkedésünk után 6 hónappal megkértem a kezét, ekkor 28 éves voltam.:)


Nekem mitől függött a döntés? Egyszerűen azt éreztem, hogy nem szeretnék tovább várni, hiszen Ő a tökéletes.:) Persze szerettem volna már családot is alapítani akkor már.


Kapcsolatunk kezdetén el is mondtuk egymásnak, hogy nem szeretne egyikünk sem "csak úgy" ismerkedni, vagy barátkozni. Amikor megkértem a kezét, nem volt nagyon meglepve, szerintem már számított rá, és utólag elmondta, hogy már nagyon várta, mikor szánom el magam, hogy feltegyem Neki a naaaagy kérdést.:)


Szóval röviden, szerintem elhatározás kérdése.:)

2020. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!