Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nőtársaim! Ki mennyit küzdött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Ki mennyit küzdött, hogy megszerezze az élettársát/férjét magának? Könnyen ment?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 00:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Magamat adtam es 3honap mulva mar arrol erdeklodott hogy milyen eljegyzesi gyuruk tetszenek nekem, elotte 38evig soha nem vett egyetlen baratnojenek sem vett semmilyen gyurut, nehogy felreertsek. Az elso pillanattol zsigerileg ereztuk h ez vmi nagyon mas.


Megszerzes szorol az jut eszembe h vagy manipulalni kell a masikat v kiszedni egy elozo kapcsolatbol, egyik sem indul tisztan.

2020. máj. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

O kuzdott, de neki se ment nehezen.

Csak nekem nem voltak pasi-ugyeim elotte, csak szerelmi banataim. Tiz ev utan villamcsapaskent jott, hogy nem is eltem. Aso, kapa, stb...

2020. máj. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Könnyen ment
2020. máj. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Van aki privátban kérdezte, hogy az edzőtermi munka küzdésnek számít e, annak a válaszom: nem. Nem erre gondoltam.
2020. máj. 7. 04:17
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Én nem hiszek ebben a "küzdésben". Egymás megismerésében hiszek. Nyilván nem vonzó, ha valakin azt érzem, hogy rögtön megkaphatom, de ne teperjünk egymásért, nekem az az ideális, ha fokozatosan, egymást megismerve jövünk rá, hogy tényleg egymáshoz illünk.
2020. máj. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Ő szerzett meg engem, nem én őt.
2020. máj. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
A nők nem kűzdenek férfiakért.
2020. máj. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is ő szerzett meg engem, fél évig udvarolt és csak harmadszorra mondtam igent. Kissé önbizalomhiányom volt :)
2020. máj. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Sosem "kuzdottem", hogy "megszerezzek" magamnak valakit, egyik páromnál sem. A szerelmet nem lehet megvenni, vagy kicsalni valamiféle kuzdelmes praktikákkal...lehet..ideig/oraig valaki megjatszhatja magát hogy imponáljon...de akkor annak koze sincs a szerelemhez.


Én csak magamat adtam és hagytam, hogy megtorténjen - hogy egymásba szeressunk. Ahol meg nem alakultak ki érzelmek mindkét oldalról, ott nem folytattuk tovább. Miért kellett volna vaalkiert kuzdenem, akivel nem illunk ossze?


Kuzdeni - vagyis inkább nap mint nap tenni /de optimalis esetben ezt inkabb teremszetes dolognak, mintsem kuzdelemnek kellene megélni/ - kell a kapcsolatért, házasságért, hogy továbbra is olyan jó és harmonikus legyen minden, mint a kapcsolat legelején.

2020. máj. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nap mint nap meg kellene gebednem, hogy élettársat/férjet "szerezzek", mert ha csak magamat adom, az qrvára nem elég. Ezt pedig nem szeretném, a magánélet ne legyen már kényszermunkatábor... 😒
2020. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!