Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet tulesni azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet tulesni azon, hogy a szeretom feleségül veszi az élettársát?

Figyelt kérdés
Érthetetlen számomra,hogy egy ember hogyan tud 2 emberbol is ekkora hülyét csinálni.es nem értem,hogy hogy szerethetem őt mindennél jobban.ez a mai világban teljesen normális hogy minden férfinek szeretője van? írjatok légyszi véleményt az ilyen férfiról,hátha könnyebb lesz ha többen mondják,hogy nála csak jobb jöhet.hogy lehet képes erre valaki,évek óta hazudozni????? Szerintetek szereti az asszonyt?
2020. febr. 22. 07:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Neked mit hazudott évek óta?
2020. febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Csak azt hogy szeret,de a nőt is szereti,ezért őt veszi el 10 év után a gyerek miatt.de mindenről tudtam végig,csak soha nem tudtam lezarni
2020. febr. 22. 07:50
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
És mennyi ideig voltál a szeretője úgy, hogy tudtad, hogy párja van, aki a gyereke anyja?
2020. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A gyerek is az idő alatt született,hogy már velem is volt
2020. febr. 22. 08:04
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
De döntöttél úgy hogy benne maradsz. Bármikor kiléphettél volna. Nem tetted. Akkor mi a baj?
2020. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért maradtál vele, ha volt élettársa, és még gyerekül is született?


Mit reméltél a férfitől ebben a szerető szerepben?


A másik nő is tud rólad?

2020. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

Te drága salynálom hogy ilyen szarba keverted magad, de ez ilyen,

Tudtad a legelején hogy te vagy a 3.

Ne csodálkozz inkább lépj ki 1 évig is lehet szenvedsz de ennek semmi értelme.

Boldog, soha nem leszel így.

2020. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Nem léptem ki,mert nem tudtam,ugyanúgy ahogy most sem tudok.de most már muszaj az esküvő miatt.

A másik nő nem tud rolam

2020. febr. 22. 08:09
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Persze amíg érdekelt voltál hogy a másikat hülyének nézte, addig nem gondolkodtál egy percig se. Persze hogy mostmár téged is hülyének néz, kiborult a bili
2020. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Mi a jó neked ebben a kapcsolatban??? Mit ad neked, ami miatt hagyod magad ilyen méltatlan helyzetben vergődni? Egyikőtöket sem szeret, de a párja fontosabb neki. Csak a gyerek miatt nem venné feleségül. Teljesen feleslegesen pocsékolod rá az idődet. Teljesen mindegy, hogy mit mond.
2020. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!