Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek szokták elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek szokták elmondani a férfiak, hogy meg akarják kérni a barátnőjük kezét?

Figyelt kérdés

Nyilván az apósjelölttől megkérdezném, a formalitás miatt, de ezen kívül világgá szokták kürtölni és mindenki tud róla vagy csak az eljegyzés után?

Érdekelnének a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban. Nem szeretnék sértődést abból hogy nem szóltam pl barátoknak, de szeretném majd a párommal eldönteni, hogy mikor kürtöljük világgá.



2020. máj. 16. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki nem tudta, csak eltervezte a férjem, hogy mikor, hol, hogyan, aztán megkérdezte. Utána együtt döntöttük el, hogy milyen ütemben mondjuk el családnak és barátoknak. 😊
2020. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Habár nálunk még nem történt meg, de ahogy a barátomat ismerem, szerintem a legjobb barátai biztos tudni fognak róla. :D

23L

2020. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell előre elmondani senkinek. Megkérdeztem a férjemet, ő nem szólt senkinek. Arról, hogy tervben van, meg majd szeretnénk összeházasodni nyilván tudtak a barátai, kollégák, meg kb mindenki, hisz évek óta együtt éltünk. De konkréten, hogy akkor most hétvégén meg fogja kérni a kezemet, senkinek nem mondta. Azt szokták már csak bejelenteni, mikor a nő igent mondott. A férjem fontosnak érezte apukámtól is megkérni a kezemet, pont ahogy te, de ez is már csak azután történt meg, hogy megkaptam a gyűrűt.
2020. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjem senkinek sem szólt. Magától eltervezett mindent, megvette a gyűrűt. Csak az eljegyzés megtörténte után szóltunk a családnak, nem volt olyan hogy megkért az apámtól. De ismerek olyat, aki a testvérével osztotta meg ezt a tervét és a tesója - aki már házas volt - adott neki ötleteket, hogyan csinálja. Szóval szerintem ez egyénfüggő.
2020. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még soha senki nem sértődött meg azért,, mert nem volt előre beavatva ebbe a tervbe. A férjemet anno egyik barátja megkérte, hogy menjen el vele gyűrűt választani, mikor meg akarta kérni a párja kezét, de a férjem teljesen egyedül oldotta meg, kíséret meg mindenféle ötletelés nélkül. Utólag mondtuk el a barátoknak, családnak (nem kért meg apámtól előre), ami persze nem volt nagyjából senkinek sem meglepetés, mert tudható volt, hogy hamarosan ez következik, de attól még beavatva nem voltak. Mindenki másképp áll hozzá, ebben szerintem nincs örök recept.
2020. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én férjem sem szólt senkinek. Nem is örültem volna, ha a sokadik emeber lettem volna, aki megtudja.
2020. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!