Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Harom gyerekunk van. Az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harom gyerekunk van. Az elso szuletese utan megkerte a parom a kezem, azota ketto gyerek meg szuletett, 9 eve vagyunk egyutt. Van eselyem hogy egyszer felesegul vesz?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 07:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó, mi is a jelentősége?
2020. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Hú én három gyerek után már nem égetném magam esküvővel. (mondjuk egy gyerek után se) Azt a pénzt, amit az esküvőre elszórnék, inkább a gyerekeimre költeném! Te is inkább a gyerekeidre gondolj, ne magadra, minek már esküvő?
2020. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Na làtom itt jò sok "szèp" vàlaszokat adtak.. Igen ezt sajnos az elejèn kellett volna megbeszèlni a màsik az, hogy van olyan b.nőm, akit elvett a fèrje 3 gyerek utàn! De lehet tervezgeti nem mondja mivel meglepetèst akar..a màsik meg az, hogy nem ÈGETÈS!! 3 vagy többedik gyerek utàn a hàzassàg!! De ha, nem làtsz semmit a gyermekeid èdes apjàn akkor, szerintem jò ìgy neki hogyan vagytok.. 😞 nem szeretne elköteleződni.De szerintem semmi kèppen ne kèrdezz rà! 😕 9 èv..azèrt az, 9 ☹
2020. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13%

1-as! De basszus mi a nagyobb elköteleződés HÁROM GYEREK, vagy egy papír, amit állambácsi kiállít?

Melyiket könnyebb "eltépni" három gyereket vagy egy papírt?

2020. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%
13-asnak szántam a #14. választ.
2020. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Èn èrtem te mit ìrsz!! De az a "pappìr" is jò ha VAN!! Ha el akarja venni 3 gyerek utàn akkor elveszi! Ha nem nem. Ezt a pali tudja nem MI èn a kèrdèsre vàlaszoltam amit kèrdezett! Ha nem akarja elvenni, csinàljanak èlettàrsi pappìrt! Azt ennyi...
2020. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Minek, ti már rég család vagytok és a jelek szerint működik is.
2020. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Most hogy normàlisan elolvastam a ki ìràst, rà jöttem valamire.. Az első gyermeknèl megkèrte a pàrja a kerdező hölgy kezèt! A szegèny hölgy igent mondott, s vàrta a 2 èv alatt hogy mikor lesz màr valami. De a pali rafinàlt volt mert megkèrte de elfelejtette elvenni! Megkèrte a kezèt nehogy elhagyja.. hàt ez jò! 🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!