Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűbe milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűbe milyen követ válasszak?

Figyelt kérdés

Gyűrűválasztás előtt állok, és kicsit tanácstalan vagyok. Feltétlenül kell a gyémánt? Vagy egy zafír is megteszi?

Lányok, Ti milyen kővel kaptátok a gyűrűt a párotoktól?


2020. máj. 27. 08:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell gyémánt. Egy átlagember úgysem fogja megmondani, hogy milyen kő van benne. A lényeg, hogy ne színes legyen(kék, zöld, piros stb), hanem átlátszó, mert az minden alkalomra és öltözékhez passzol.
2020. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Kék színűn gondolkoztam (mivel az a kedvenc színe), de abban igazad van, hogy az átlátszó mindenhez jó lenne :)

Nem gondoltam, hogy ekkora dilemma lesz ez :D

2020. máj. 27. 08:23
 3/23 Sunshinedoll ***** válasza:
30%
Olyat vegyél, amit meg tudsz fizetni.
2020. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%

Hát szerintem a cirkónia köves gyűrűnél csak a szabad szemmel nehezen látható gyémánt a gázabb. Amúgy én pont zafírköves gyűrűt kaptam, szintén kedvenc színem a kék, és imádom. Nagyon meghatódtam, ez nekem azt jelentette, hogy a párom tényleg ismer, odafigyel rám, tudja mit szeretek.

Lehet lepontozni, de szerintem tényleg nagyon gáz, mikor valaki el van ájulva, hogy gyémántot kapott, de olyan apró, hogy ha nem hajolsz oda nem is látszik...

2020. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%
Ha gazdag a csaj, akkor gyémánt kell!
2020. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%

Gazdag vagyok, gazdag családból és nem gyémánt gyűrűt kaptam anno a férjemtől. Ő teljesen más közegből jött neki a gyémánt nem érték. Arra viszont odafigyelt, hogy olyan anyagból legyen, hogy a durva fémallergiámmal is tudjam hordani a gyűrűt. Nekem ez többet jelentett mint az, hogy legyen rajta egy darab tenyésztett, nyeszlett kis gyémántka. Soha senki nem kérdezte meg amúgy, hogy gyémánt-e.

A kék kő nagyon szép és elegáns szerintem, nekem nagyon tetszene.

2020. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én nagyon szívesen vennék gyémántot, csak sajnos nem az én pénztárcámhoz vannak szabva az árak.

De ettől függetlenül szeretném, ha tetszene neki. Ezért is gondoltam a kék kőre :)

2020. máj. 27. 09:43
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

1. vagyok. Pont nézegettem gyűrűket és van olyan szín, hogy akvamarin. Ez szerintem pont jó átmenet az átlátszó és a kék között.


[link]

2020. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Őszintén megmondom, én nem tudom, milyen kő van a gyűrűmben, sose érdekelt ez és nem értek hozzá. Mondták akkor (anyósom ötvös, ő csinálta, szóval gondolom, valami "rendes" kő), de nem jegyeztem meg. Szép a gyűrű, és ez a lényeg.
2020. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Én kimondottan zafírnak örülnék!! Évek óta az tetszik!!! 😍😍😍😍
2020. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!