Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen gyűrűt válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrűt válasszak?

Figyelt kérdés
Elszeretném jegyezni a barátnőmet már régóta együtt élünk de nem tudom se az ujj méretêt se azt milyen gyűrűt vegyek neki mert a legtöbb ékszer általában kiszokta ütni , eljegyzési gyűrűben is van antiallergén vagy hogy is kell azt mondani ?

2018. dec. 10. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Jajj jajj... kérdezd meg az anyukáját/barátnőét, mert nagy csalódás egy ocsmány gyűrű még akkor is, ha egy lánynak ez annyira nem fontos. Ne kezdj magánakcióba.
2018. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Az én férjem trükkös olt. Imádom az Orsay cuccokat, és a boltban felpróbáltam egy bizsu gyűrűt, de azt mivel nem hordok, nem vettem meg. Méretre tökéletes volt.

Másnap visszament, megvette, és lemérte a méretét. Mert ott csak S-ML-ben volt megadva.

A stílusomat ismerte, h mire vagyok allergiás vagy nem, és így megvette az álomszép jegygyűrűmet. Te is taktikázz valahogy, légy résen.

2018. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Antiallergén gyűrű az orvosi fém és a titánium.

A tungsten karbidban van kobalt, van akinél az is kiütést okoz.

Pesten van egy szuper bolt, ajánlom nagyon, nekünk is onnan van:

www.ekitoekszerek.hu


El tudod esetleg csenni az egyik gyűrűjét 1 napra?

Vagy megbeszélni a bolttal hogy visszahoznád cseréltetni ha nem jó (ugye a nemesacél, titán, stb gyűrűket nem lehet se tágíttatni, se szűkíttetni).

2018. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

A bizsuktól én is kipattogok, de az ezüstöt csak fülbevalóban nem bírom. Az arannyal nincs gond, de azt nem szeretem.

Úgyhogy nekünk ezüst gyűrűnk van.

Az tényleg jó ötlet, hogy egy barátnője menjen veled, aki segít és ismeri az ízlését. Esetleg tudja a gyűrű méretét is.

2018. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Talán nem fogja észre venni , de nagyon figyel minden ékszerére szóval nem lesz egyszerű. Most pont megyek Pestre egy hétre igy mindenképp benézek az üzletbe. A szüleivel meg mindenképp beszélni fogok , mert fontos , hogy az áldásukat adják ránk. Köszönöm a segitségeteket.
2018. dec. 10. 14:26
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Fehérarany...? :D bcth pls
2018. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

egy átlagos alkatú nő gyűrűsujj-mérete kb. 54-es.


ha mindenáron egyedül szeretnéd megvenni, olyat vegyél, amit lehet szűkítettetni-bővítettni. ebben segítenek az üzletben.

2018. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Derwer ***** válasza:

Ha hord gyűrűt akkor már gyerekjáték. ( Nálunk nem is hordott gyűrűt... )

Csend el 5 percre is mérd le a belső kerületet. Persze nem mindegy melyik ujjára jó az a gyűrű.

A belsejét öl papír fecnivel is le tudod mérni. 60mm papír elég lesz plusz egy ceruza.

2018. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megvettem Budapesten az Alleeban a Herceghalmi uzletben feherarany gyuru es ez pont a mereteben volt 😁
2018. dec. 23. 19:03
 10/11 A kérdező kommentje:
2018. dec. 23. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!