Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Brilliáns vagy cirkónia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brilliáns vagy cirkónia gyűrűt válasszak?

Figyelt kérdés
Az összeg elég nagy ahhoz, hogy brilliáns is beleférjen (1ct körüli), de nem tudom, hogy egy szerényebb brilliánsnak vagy egy csillivillibb cirkóniának örülne-e jobban. Közvéleményt kutatok, elsősorban hölgyek válaszát várom, ki minek örülne jobban, és legfőkébben miért?

2017. aug. 28. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Brillianst. A cirkonia nagyjabol par het alatt fako vacak lesz.
2017. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

1 kerdesem van: ki a ****-t erdekel, hogy ha az itteni valaszolok 99%-a mondjuk gyemant gyurure vagyik, de a te kedvesed pont az 1%-ba tartozik.


Azt kellene megtudnod, hogy a valasztottad mire vagyik, nem arra, hogy a a net nepenek mi tetszik. Ennyi erovel menj be egy ekszerboltba es ott kerdezd meg, hogy statisztikai alapon melyik gyuru tetszik majd a parodnak.

2017. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szolid, elegáns, de karakteres darabnak örülnek. Feheraranybol, kicsi kővel, ami nem akad bele mindenhová.
2017. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Brilliáns
2017. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hugopareirosathome: éppen ezért írtam, hogy közvéleményt kutatok, mert ENGEM érdekel.

Számítottam rá, hogy jön majd egy-két megmondóember.


A hölgy örülni fog a kérdésnek, még gyűrű nélkül is örülne, ezt tudom, és nem is ez volt a kérdés, csak ha már gyűrűt nézegetek, kíváncsi lennék, milyen indokok szólnak a brilliáns vagy cirkónia mellett.

2017. aug. 28. 16:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Most még egyik sem szerencsès. Előbb ismerd meg alaposan a barátnődet. Utána már nem lesz gond, hogy milyen gyűrűt válassz neki.
2017. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lorem Ipsum: igen, a fehérarany és kicsi kő (klasszikus eljegyzési gyűrű forma) már biztos, csak ugye az anyag befolyásolja a kő méretét is, adott összegen mérve :-) De egyelőre én is affelé hajlok, hogy inkább legyen egy kicsi, szerény, de csodaszép brilliáns benne.
2017. aug. 28. 16:56
 8/14 A kérdező kommentje:
#6: nem akarom megkérdezni, mert meg akarom lepni. A kérdésre számít, de a gyűrűt én választom. Azért olyan sok nem múlik a gyűrűn, hogy befolyásolná a válaszát, ha ilyen ember lenne, előbb kapna gyűrűt a Madártani Egyesülettől, mint tőlem...
2017. aug. 28. 16:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezust ametisztel

Nekem spec ez a kedvencem


Amugy feher arany cikoriaval

2017. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kis brill. Több nő kedveli az egyszerűbb, visszafogott darabokat, mint a naaagy, csilivili gyűrűket.

Nemrég volt pont ilyen kérdés, ha nem te írtad ki, esetleg olvashatsz ott is hasznos válaszokat.

2017. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!