Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elszurtam az eljegyzesemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszurtam az eljegyzesemet?

Figyelt kérdés

Korábban nem igazán szerettem volna házasságot vagy esküvőt,mivel a szüleimnek sem volt,mégis együtt voltak 25 évig. Ezért a paromnak a megismerkedesunkkor azt mondtam,hogy szerintem felesleges és nem tesz hozza egy kapcsolathoz.

Azóta ahogy telt az idő,megváltozott a véleményem,és ha esetleg ő is úgy gondolná,akkor szívesen mondanék neki igent.

A kérdésem tehát az lenne,hogy előfordulhat,hogy a jövőben azért nem szeretne megkérni a kezemet,mert tudja,hogy mi (volt) a véleményem a házasságkotesrol?


Meg csak néhány hónapja vagyunk együtt,meg nem éltünk együtt,nyilván néhány hónap/év együttélés után tartanám optimalisnak a lanykerest.


22 N



2020. jún. 1. 13:22
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
96%
Vele beszéltél erről?
2020. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Talán igen, talán nem. De, nem azért, amit mondtál neki, hanem azért, mert pár hónap járás után már ilyen felesleges dolgokon pörögsz és aggódsz.
2020. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Néhány hónap után ne agyalj eljegyzésen. Majd egy év után talán..
2020. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Az ember változik, ugyanúgy a véleménye is szóval szerintem ez nem befolyásolja ezt

De te is szobahozhatod, hogy mashogy latod a dolgokat ugy fixen veszi a lapot

2020. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2020. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
#5: Te most láttál egy filmet és ráakarod itt beszélni a nőket, hogy legyenek szeretők?
2020. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltétlen. Mindenesetre valahogy hoz fel ezt a témát - nem kell leültetni, hogy "most valami nagyon fontosról kell beszélnünk", de azért mégis tudjon róla. Nehogy az legyen, hogy 10 év múlve se kért még meg, mert te azt mondtad, úgyse mész hozzá. Vagy az se lenne szerencsés, ha bekattan neki, hogy ő mindenképp házasságot akar, és inkább elhagy, mert te úgye fogsz soha hozzámenni.
2020. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Isten ments,nem kattogok rajta,csak nem értett egyet,mert az ő szülei házasok voltak ugyan,de végül elváltak. Neki a házasság a kapcsolatunk elején is fontos volt,csak azt nem szeretném,hogy majd ha úgy hozza az élet és tényleg hosszútávon leszünk már együtt,akkor esetleg amiatt ne kérjen majd meg,mert az elején leszögeztem,hogy engem ez nem mozgat meg. De azt sem szeretném,hogy ha most esetleg felhoznam azt higgye,hogy utalni szeretnek rá,hogy most vegyen el.
2020. jún. 1. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Bőven van még időtök, szóba fog még kerülni, és akkor elmondhatod, hogy már másképp gondolod.

Esetleg ha van valami apropója (barátok eljegyzik egymást, meghívást kaptok egy esküvőre, stb), akkor hozd fel, hogy ez milyen szép és jó, és már nem úgy gondolkodsz erről, mint régen.

2020. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudni.. De ezt, vele kellene közölnöd. Ha elmagyaràzod neki az elejètől a vègèig, akkor biztos megèrti hogy, mièrt voltàl e- vèlemènyen. S 1-2 èv utàn biztos hogy eljegyez.
2020. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!