Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor fog végre megkérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog végre megkérni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a párommal, 4 éve élünk együtt. Kaptunk egy házat az édesapámtól,amiért végtelenül hálás vagyok, már megy a felújítás, nemsokára költözünk. Mindketten dolgozunk, szeretjük egymást, tényleg nagyon jól megvagyunk, és szerintem ideje lenne már tovább lépnünk, viszont nem akarom erőltetni az eljegyzés témát, mert én nem fogok könyörögni egy pasinak se, hogy húzzon már gyűrűt az ujjamra. 😄 Régebben megbeszéltük, hogy mind a ketten szeretnénk majd házasságot, családot, úgyhogy pont itt lenne az ideje már elkezdeni.. a párom 30 éves, én 25.


Mit gondoltok, érdemes lenne beszélni róla, vagy várjak még?



2020. jún. 2. 12:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azzal nem teszel semmi rosszat, ha szóba hozod a dolgot. Pláne, mert téged foglalkoztat a kérdés, és előbb utóbb már kevésbé fogod humorosan látni, hogy nincs előrelépés a kapcsolatotokban. Nem kell rákérdezni, mikor kér meg, mert az túl direkt szerintem, de a jövőbeni terveiről azért nyilatkozhatna.
2020. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
25%
100% hogy tervben van. Manapság 6-8 év után szokták ezeket a lépéseket megtenni a férfiak :D
2020. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Ezt én sosem értettem, hogy ha 6 éve vársz rá, ő meg már mindent megkapott, amit egy házassággal megkaphat, akkor miért kérjen meg vagy mitől jusson eszébe, hogy mégis meg kellene kérnie. A házért cserébe, ami most előre megkapott? Érdemesebb lett volna gondolatolvasás helyett már az első összeköltözéskor megkérdezni, hogy szerinte hány éven belül hogyan tovább azon túl, hogy most olyan jó és majd alakul magától. A legtöbb férfi kényelmes, nem akarja a jót elrontani valami ismeretlen, de biztosan macerás és drága kötelező lépcsőfokokkal.
2020. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
23%

Jobb lenne leülnötök és ezt a kérdést megbeszélnetek.


Addig úgy is csak filózgatni fogsz meg találgatni.


De! Semmi garancia nincs rá, hogy a következő pasi megkéri majd a kezed. Ergo nem biztos, hogy egy jó kapcsolatot el kéne dobnod azért mert nem lesz esküvő.


Ezt azért gondold végig.


Megéri e felrugni egy kapcsolatot azért, hogy meglegyen a gyűrűcske meg a papírocska és a csilivili hercegnői ruha meg a fehér galambok.

2020. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%
nem laktatok még együtt?
2020. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De, 2 év után összeköltöztünk egy közös albérletbe, nemsokára viszont a saját házunkba megyünk.

2020. jún. 2. 14:27
 7/29 anonim ***** válasza:
10%
Szánalmas, hogy itt sírsz,mint egy kisgyerek aki nem kapja mrg a játékát...
2020. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Imádom ezt a jó magyar mentalitást 😁 ha nem tudsz érdemben tanácsot adni, akkor told arrébb a biciklit, és ne itt töltsd ki a dühöd amiért vmi nincs rendben az életeddel. Pápá!
2020. jún. 2. 18:23
 9/29 anonim ***** válasza:
16%
Más házat sem kap, te meg gyűrűért picsogsz. Nice. 😄 Elárulom: tapasztalataimból kiindulva nem fogja megkérni a kezed, ha már eddig sem tette meg.
2020. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Lehet simàn, hogy rég meggondolta magàt, nem akar elvenni és a nagy semmire vàrsz... Okkal nem lépi meg. Nem àrtana megbeszélni.

Azért ha akart volna, 6 év alatt màr rég megkérhetett volna, vagy hàzasok is lehetnétek.

Egy értelmes, felnőtt kapcsolatban az ilyesmit konkrétumokkal meg szoktàk beszélni.

Egyik baràtnőm 5,5 év utàn unta meg, hogy a pasija nem hajlandó lépni. Szakítàskor beszéltek a dologról őszintén lényegében. A pasi félt a hàzasságtól ezért nem akarta a lànykérést, csak ezt nem közölte, lapított, hallgatott, vagy terelt, ami elég aljas dolog. A csaj becsapva érezte magàt, mert koràbban hàzasságpàrtinak mutatta magàt a pàrja.

36 éves a hölgy, màr nagyon kétségbe van esve, hogy nem talàl komoly tàrsat. Megbànta, hogy ennyi időt elpazarolt a pasira vàrva a semmiért. Ha neked fontos, hogy ne valakinek a csaja legyél életed végéig, gondold àt a dolgot, és érdemes lenne kommunikàlni vele.

2020. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!