Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor fog végre megkérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog végre megkérni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a párommal, 4 éve élünk együtt. Kaptunk egy házat az édesapámtól,amiért végtelenül hálás vagyok, már megy a felújítás, nemsokára költözünk. Mindketten dolgozunk, szeretjük egymást, tényleg nagyon jól megvagyunk, és szerintem ideje lenne már tovább lépnünk, viszont nem akarom erőltetni az eljegyzés témát, mert én nem fogok könyörögni egy pasinak se, hogy húzzon már gyűrűt az ujjamra. 😄 Régebben megbeszéltük, hogy mind a ketten szeretnénk majd házasságot, családot, úgyhogy pont itt lenne az ideje már elkezdeni.. a párom 30 éves, én 25.


Mit gondoltok, érdemes lenne beszélni róla, vagy várjak még?



2020. jún. 2. 12:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%
Ő csak kihasznál téged. Berakja majd a seggét a házadba,utána talán elvesz feleségül majd övé lesz a ház fele
2020. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Az ùgy, okè hogy segìt! De lehet hònapokkal kèsőbb jegyezne el. Csak akkor nem hiszem vàltoztatna valamin mivel megbàntott a szavaival.. 😐
2020. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Haragszol rá, érzi is, az okát is sejti, de cseszik rá, és úgy tesz, mintha minden rendben lenne, és este nézi az idióta sorozatait, csak ne kelljen a dolgot megbeszélni???

Szerintem lépjél, tedd ki a szűrét. Most 25 éves vagy. Még elcseszel pár évet, és akkor nagyon fogod utálni magadat az eltékozolt évekért. És itt nem az a legnagyobb gond, hogy nem vesz el, hanem az, ahogy hozzááll az egésznek a megvitatásához.

2020. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%
Hm. Házasságot - veled - nem akar. A házba is csak olyan dolgokba ruház be, ami mozdítható, amit magával vihet. Gyanakszom, ha szóba kerülne a gyerekvállalás, arra is csak hárítana. A leirtak alapján ez a pasi nem tervez veled közös életet, sajnálom. Úgy tűnik, ez a kapcsolat a részéről kiffuladt, ő többet nem akar ettől a kapcsolattól. Jól elvan. Aztán ha jön a nagy szerelem az életébe, annak az ujjára 1éven belül gyűrűt fog húzni, de az nem te leszel. Érdemes lenne elgondolkodnod a jövőn. Én erre a pasira nem pazarolnék a helyedben több évet az életemből.
2020. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a férfiak többsége egy gyáva sz.r, nincs mit szépíteni. A legtöbbnek nem jön össze állandó szexpartner, ezért van barátnője. Várnak, amíg lehet az igazira, aztan meghökkensz, hogy seperc alatt lelép (talán még a bútort is ott hagyná), és az új csaj egy éven belül menyasszony és terhes. Ezer ilyet láttam már. Én dobnám a fenébe, mennék a házba egyedül és hálát adnék az égnek, hogy még fiatalon derült ki, hogy legyen esélyem rendes társat találni.
2020. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező! Egyrészt sajnálom,hogy ez van. Másrészt most (amíg fiatal vagy, nincs közös gyereketek, semmi olyan,ami visszatana) kell okosan átgondolni,hogy mit szeretnél az életben. Ha férjhez menni stb,akkor nem ő a Te embered. Harmadrészt meg egy kapcsolatban hidd el,hogy van jobb,mint a "terel meg úgy csinál,mintha minden rendben lenne". Eleve nem lehet vele tisztázni egy ilyen egyszerű dolgot,érdemes elgondolkodni!


Mi is itthon tisztáztuk ezt a kérdést,de nem így zajlott,hanem a párom kereken megmondta a véleményét a dologról. Ez így fair, mindkét fél tudja,hogy mire számíthat.


Én inkább ez miatt lépnék le a helyedben,nem a gyűrű miatt.


Persze valóban Neked kell ezt érezni, de ne gondold,hogy nem találnád meg azt,aki örömmel házasodna pl. :)

2020. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2020. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt azóta?
2022. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék! Remélem válaszol! Ugyan ebben a helyzetben vagyok, nagyon kíváncsi vagyok végül mi lett!!!
2022. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!