Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor fog végre megkérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog végre megkérni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a párommal, 4 éve élünk együtt. Kaptunk egy házat az édesapámtól,amiért végtelenül hálás vagyok, már megy a felújítás, nemsokára költözünk. Mindketten dolgozunk, szeretjük egymást, tényleg nagyon jól megvagyunk, és szerintem ideje lenne már tovább lépnünk, viszont nem akarom erőltetni az eljegyzés témát, mert én nem fogok könyörögni egy pasinak se, hogy húzzon már gyűrűt az ujjamra. 😄 Régebben megbeszéltük, hogy mind a ketten szeretnénk majd házasságot, családot, úgyhogy pont itt lenne az ideje már elkezdeni.. a párom 30 éves, én 25.


Mit gondoltok, érdemes lenne beszélni róla, vagy várjak még?



2020. jún. 2. 12:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadók! Tegnap este rászántam magam és felhoztam a témát, ment a terelés... először is azt mondta hogy mi az hogy én erről beszélek, ezt neki kell tudnia és nem nekem erőltetni (nem erőltettem, csak kérdeztem kb mikorra tervezünk valamit), meg hogy a papír amúgy min változtat. Utána meg mondta, hogy előbb fejezzem be az egyetemet és majd utána MEGLÁTJA. Hozzátenném, hogy 1 tárgyam maradt, dolgozom már 2 éve... eléggé elszomorított ez a válasz, pedig nem nyomulni akartam csak megbeszélni a terveinket. Ezek szerint ő jól elvan magának a jelen helyzetben és kb nem is akar többet.
2020. jún. 3. 07:15
 12/29 anonim ***** válasza:
88%
Ne reménykedj, felesleges. A vàlaszàból is egyértelmű.
2020. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
44%
Nem ezt magyaráztuk,de te azt mondtad húzzunk innen a negatív véleménnyel.Holott ez az igazság,rohansz utána mint egy kis pincsikutya ,de ő le se szar,de várj csak tovább vesztegess még több időt el erre a szerencsétlenre az életedből
2020. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
91%
1-es vagyok. Ezt szomorúan olvasom. Sajnos tipikus terelő szöveg, amit a párod előadott. Nem azt mondom, hogy dobd ki egyből, de erősen gondolkozz el rajta, hogy mik a terveid a jövőddel kapcsolatban. A párod kora alapján már nem egy kiskamasz, ennyi idősen ennyi év együttjárás után teljesen jogos, hogy szóba hoztad a dolgot. Szerintem a párok többsége meg szokta beszélni azért így-úgy, hogy mi a helyzet a házassággal. Ő ezt elég látványosan hárítja. 25 éves vagy, még bőven találhatsz olyasvalakit, aki kellően éretten áll ehhez a kérdéshez. Neked kell tudnod, mennyire fontos a papír, meg mennyi perspektívát látsz a párodban ezek után. El tudod róla hinni, hogy egy vagy két év múlva már máshogy fogja látni ezt a dolgot? Nekem úgy tűnik, csak próbál időt nyerni...
2020. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem sem akar 😯 Kaptàl apukàdtòl hàzat "amit" ő is magànak tud be. Meg ott vagy neki te is, aki mindent meg ad neki. Ő meg gondolja:. Vàrjad csak vàrhatsz eleget! Eszembe sincs elvenni hiszen, minden adott egy "Hozzàm jössz felesèg?" Nèlkül is! Ami szntem tök bunkò dolog! Mondhatta volna neked előbb ès szebben is! De majdnem minden pasi ilyen !! Csak kitartàst! Majd jön neked jobb partnerod is aki nem ìgy gondolkodik mint ez a Sügèr fejű! ( màr bocsànat) 😁
2020. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
64%
És a ház felújításában mennyire segít be? MEnnyire száll bele a saját pénzével? MErt ha nem fektet be, akkor lehet úgy van vele, h nem az övé, mindegy. de ha igen, akkor csak veled tervez
2020. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Igy van ,mennyire segít a házba be,anyagilag? Mert ha semmire akkor te is tudod a választ
2020. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valamit segìt.. Vagyis nem tudni ezt csak a kèrdező tudnà megmondani..Ha a kèrdező tudni akarja hogy mi àll a dolog mögött akkor, jobb lenne az ő, èdesapja kèrdeznè meg hogy na, kaptatok lakàst adott minden , az esküvő mikor lesz?! Vagy nem hiszem mennyire jó ötlet.. De szerintem a pasi ilyen se olyan mòdon àll a dolgokhoz.. el tengleng! El van magànak tudja hogy a kèrdező oda àll mindenhez... (szerintem)
2020. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszadók! Köszi hogy itt vagytok,olyan jókat írtok. A felújítást nem ő állja, a bútorokba fog beszállni, a felét ő veszi a másik felét én. De azok bármikor mozdíthatóak ugyebár. Anyukámmal is beszéltünk erről tegnap, ő nagyon diplomatikusan azt válaszolta hogy Drágám ezt neked kell érezned, ő nem szól bele. A barátnőim szerint viszont lépjek le. Hát nem tudom mi lesz, mindenesetre a beszélgetésünk óta haragszom a páromra, ezt ő is látja de nem akarja megbeszélni inkább úgy tesz mintha minden rendben lenne és nézi egyedül a sorozatait este. Lehet tényleg le kéne lépni és valaki mást keresni, mert ez nem okés...
2020. jún. 4. 07:51
 20/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha már tied a ház akkor szerintem ő kéne, h állja a felújítást és az összes bútort :)
2020. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!