Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az öcsém szeretné megkérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öcsém szeretné megkérni a barátnője kezét. Hogyan puhatoljam ki finoman, milyen gyűrűk tetszenek neki?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudja a barátnőjének a méretét. Mondtam neki, hogy inkább nagyobb legyen, mint kisebb, mert utólag be lehet vetetni belőle.


De nem is ez a legnagyobb probléma, hanem az, hogy nem tudja, pontosan milyen gyűrű legyen.


Mondtam neki, hogy segítek kipuhatolni a barátnőjénél, hogy milyen gyűrűk tetszenek neki (elég jóban vagyunk).

Hogyan tegyem, hogy ne legyen feltűnő?


(Én már házas vagyok, 32N, az öcsém 28F)


2019. júl. 5. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

az gáz ha nem tudja mekkora gyűrű kell neki és meg akarja kérni neki a kezét...


én már adtam gyűrűt ajándékba/évforduloba is szóval...


de figyelj menj oda hozzá ha hord gyűrűt akkor mond neki hogy msot nézem csak szép a gyűrűd és meg kérdezed tőle hogy neked nem szokja elszóritani az ujjad vagy találtál te jó méretbe és akkor meg kérdezed huu mekkora a méreted?

2019. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hord semmilyen ékszert.
2019. júl. 5. 14:34
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Ha vagytok olyan jóban a lánnyal, akkor hívd el valamerre csajosan egyik szabadnapodon. Egy mozi, egy kávé, 25 ruhabolt és ha már annyira nézelődtök lessetek be egy ékszerüzletbe is. Gyanútlanul leszűrheted mi tetszik neki, akár a ruhák terén is. Ha pl. inkább a visszafogott darabokat nézi, esélyes hogy ékszerben is a szolidabbat kedveli.

Egy klasszik gyűrűvel amúgy szerintem nem lehet mellé lőni.

A méretet úgy is megpróbálhatod leszűrni, hogy megdícséred a manikűrjét/műkörmét és közben szemre megbizonyosodsz arról hogy kb. egyforma-e az ujjatok.

2019. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
hát...persze, lehet szűkíttetni, egy bizonyos határig, elvesztheti a formáját, kijöhet a kő...
2019. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ki is cserélik, kellett már ilyet, akkor a csajjal jött már vissza a fiú
2019. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
3. jókat ír...még tescoban is vannak bizsu gyűrűk, 3 méretben, igaz, hogy annál több van, de kb fel lehet mérni...felveszi, látod, lötyög-e, felveszed te is, megnézed, neked meddig megy fel, ami neki jó volt
2019. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tök jó ötletek, köszi, csak egyikünk sem ilyen plázajáró. Ha ékszerboltba bevinném, rögtön levágná, hogy mi a helyzet.
2019. júl. 5. 14:55
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Olcsó a legjobb, sajnos, hiába az eszmény, ha féléves fizetés lenne egy "drágább" gyűrű. És akkor még magadnak is kell venni az már egy egész éves fizetés...


Nagyon komolyan kapzsik az ékszerboltosok.

2019. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Akkor ha neked otthon vannak gyűrűjeid,valahogy azokat kellene felpróbáltatni vele valamilyen ürüggyel. Abból láthatod,hogy melyik gyűrű jó neki,és kb milyen stílus tetszik.
2019. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ha a párom nővére bármilyen indokkal gyűrűt húzna az ujjamra, tuti gyanús lenne :) Ha nem szeret gyűrűt hordani, inkább egyszerűbbet válasszon, ami pl. nem akad bele semmibe. Ha van órája, fülbevalója, szemüvege, táskája... stb. az már egy jó kiindulási pont, hogy a fehér vagy a sárga fém, a hagyományos vagy a modernebb tetszene neki.

Szerintem egyébként egy kedves bizsuval is el lehet jegyezni, aztán az esküvőre majd választanak együtt párban, ha nem nagy gyűrűhordozó, úgyis max egyet fog viselni...

2019. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!