Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyit szokás költeni átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szokás költeni átlagosan egy eljegyzési gyűrűre? Mennyiért vettétek? Illetve milyen minőségű volt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
Én fél millió fölött néztem nem sokkal,a karika gyűrű pedig sima sárga arany,minden ciráda nélkül.Egyébként annyit kell rákölteni amit megengedhetsz magadnak.
2020. okt. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

Nekem speciel mindegy csak tartós és különleges legyen.

Aranyat nem szeretem, az ezüst könnyen elszíneződik, szóval fehér arany, de a kő már nekem holt mindegy. Egy swarowski, vagy egy egyedibb színes kő...

De gyémánthoz abszolúte nem ragaszkodnék. Jó mondjuk ezt nőként mondom.

Szerintem nem feltétlen ettől függ, hogy mennyire akarod a leányzót. Én speciel többre értékelném, hogy nem tucat sárga arany-gyémánt kombó, hanem mondjuk valami színesebb (és esetleg töredéke az ára). Mondom ezt úgy, hogy voltam gyémántgyűrűvel eljegyezve és nem hasaltam le, felőlem fakarika is lehetett volna, a lényeg a szándék volt, nem a kavics.

De hát ahány ember, annyi igény. ;)

2020. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Fehérarany gyűrűnk van, a lányé köves, és úgy emlékszem talán 260 ezer volt összesen?
2020. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem arany cirkónia van és nem bánom, hogy nem gyémánt. Az esküvőnk óta szinte csak a karikát hordom, az eljegyzési néhány alkalmat leszámítva a dobozából figyel, így kár lett volna annyit költeni rá. Így utólag viszont úgy látom a karika választásnál sóherek voltunk. Tetszenek a gyűrűink, de mostmár az sem zavarna, ha az árának a dupláját költöttük volna rá. :)
2020. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 4 ezer forint volt.
2020. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!