Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzéskor miért térdeljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzéskor miért térdeljen a fiú?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 10:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Mert igazából a puncihoz szól a kérdés. Ja és ne felejtsd el levenni a cipőd előtte, csúnyán meggyűrődik a térdeléstől a cipő és azért van egy fontossági sorrend...
2020. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
A tisztelet miatt, meg mert így szokás. De nyilván ezt is meg kell kérdőjelezni, mert 2020 van, már ez sem menő, de harmadik nem, az van...
2020. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
azért mert igazából nagyobb az esélyed az igenre, ha könyörögsz...
2020. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ne térdeljen. És nem azért, mert 2020 van, hanem pont azért, mert régen sem térdeltek. Egy férfi (de nő is) akkor térdeljen, ha imádkozik vagy ha könyörög. Tekintve, hogy én nem Isten vagyok, az eljegyzés meg a közös döntésünk, nem kell hozzá könyörögnie, ezért teljesen fölösleges, színpadias gesztusnak tartom a letérdelést.
2020. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hagyomány, ami vagy tetszik valakinek, vagy nem. Nem kötelező követni. Akik szeretik a letérdelős lánykérést, azok szép gesztusnak tartják, és számukra ez jelent valamit. De ha valamelyik fél kellemetlennek érzi, el is lehet hagyni. Nem ezen fog múlni, hogy jó-e egy házasság
2020. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

9: Nem érték egyet. Nincs olyan szó, hogy galárd. Galád vagy csalárd.

Azért térdeljen a fiú, hogy a lány lássa, hogy képes fölszedni a zokniját a földről. 😁

2020. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A kilencesen és tizenhármason jót röhögtem 😂
2020. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!