Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy ilyen lánykérés a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lánykérés a mai világban nem lenne elég elbűvölő ugye?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a barátnőm 20. 5 éve vagyunk együtt. Jövőre államvizsgázom és szeretném megkérni a kezét. Az államvizsgám után beültetném az autónkba és meg sem álnék vele Sozopolig. Imádom azt a várost. A sziklákon szeretném megkérni a kezét és egy gyönyörű hetet töltenénk Bulgáriában. Szerintetek ez megfelelő lánykérés lenne?


Sajnos kezdő mérnökként nem lesz olyan fizetésem jó darabig, hogy esetleg Velencében tudjam megkérni. De egy szép apartmant kitudok fizetni, szórakozni és várost nézni is eltudunk menni. Ráadásul a C Vectrával kényelmesen és olcsón tudunk utazni. Lehet, hogy korai de már nem függünk a szüleinktől és együtt élünk 1 éve.


Hogy is mondjam? Attól tartok, hogy egy ilyen eljegyzés nem lenne elég pazar, festői, fényűző. Mi a ti véleményetek? Főleg azért aggódom mert Bulgária a balkán, de Veliko Tarnovo és a hasonló helyek mindig visszahúznak.



2020. nov. 14. 02:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Én pont az vagyok, aki nem szereti a kérdésnél odavágni, hogy kamu... De itt nekem elég meseszerű az egész. Te ismered a barátnőd. Ez a "nem elég pazar, festői, fényűző" és hasonló jelzők meg kicsit olyanok, mintha még életedben nem lett volna barátnőd.

Nálam 2 lány is akart volna eljegyzést. Kb. ha hétköznap este a kajánál megkértem volna a kezüket, akkor is ugráltak volna örömükben.

Amúgy meg, a legtöbb lánykérésnél még olyan sincs, hogy elmegy az illető külföldre és kivesz egy helyet. Ha a barátnőd szeretne utazni, akkor már eleve nyert ügy lenne.

2020. nov. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu. Nem azért aggódom, hogy a barátnőm mit fog szolni. Magammal nem vagyok kibékülve. Tudod az embernek van egy teljesítési vágya. A jelzők meg azért tűnhetnek furcsának mert este van és szinoníma keresővel próbáltam színesebbé tenni a kérdést.
2020. nov. 14. 02:44
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Írtam már gyűrű értékén agonizáló kérdéshez is, de akkor ide is: ha egy fűszálat teker a férjem az ujjam köré egy random szerda este 8-kor, akkor is a világ legboldogabb nője lettem volna abban a pillanatban. A szándék, a döntés a fontos.


Ugyanolyan ez, mint hogy persze legyen szép az esküvő, nagy ruhában, a szeretteinkkel, stb. De a házasság a lényeg, nem a házasságkötés. 😊


Szuper az ötleted, sok boldogságot kívánok.

2020. nov. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

1200km vezetnél mi?

Bulgária lány kérés abbol hamar válás lesz

2020. nov. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mi baj azzal, hogy 1200km-tert vezetnék?


Nei Pori-ba is letudtam vezetni egy seggel.

2020. nov. 14. 03:16
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Ez inkább túlzás. Szerintem.

De nekem a tökéletes lánykérés úgy nézett ki, hogy kimentünk a Margitszigetre, ahol először randiztunk, és ott kért meg a virágok közt, ahol először megcsókolt.

De ha rongyrázás a cél, akkor beírod a youtube-on a keresőbe angolul, hogy lánykérés, és kidob egy csomót.

2020. nov. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
#6 szerintem pont az ilyen szar youtube videók miatt gondolja hogy ez nem lesz elég.
2020. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

#7: Vagy azért, mert nem ismeri a barátnőjét, hogy mire vágyik. Esetleg nagyon is tudja, hogy szereti a rongyrázást. Ő tudja.

Az meg tény, hogy 1000 nőből 999 boldogan mond igent, ha otthon a kanapén ülve, hétköznap esti vacsi után kérik meg. A maradék 1 meg sose lesz boldog, mert a külvilágnak akarja mutogatni az életét, és mindig lesz szebb, jobb, amire több lájk megy.

2020. nov. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Bulgária szerintem nyerő ötlet. Főkent ha kezdő fizetessel az anyagiakra is figyelni kell.

Sozopolt nem ismerem, de ha lehet javasolni, Napospart peldaul abszolút alkalmas lenne. Rengeteg bulihely étterem van (a mi arainkhoz képest kedvező áron, tehát nem kell 5* all inclusive), a tengerpart végig tiszta homok)

Lánykérésre meg elviheted Nesebarba. Szentendre hangulatú helyet képzelj el, kis folklor cikkeket árusító üzletek, tenger melletti sziklán lévő éttermek (nem gyorskajáldák), régi épületek, templomrom.

Oda megy wizzair is, repülővel kb 40 perc az út, emiatt elég olcsón megoldhato repülővel. Szerintem biztonságosabb is, szüleim mentek végig autóval oda, hosszú az út. Repülővel így nem fáradsz el Te sem, gyorsabb, emellett wizzair jegyár mellett szerintem benzin-autópályaköltség többe kerülhet.

Velence viszont a romantika fellegvára, ez tény. De az ottani árak mellett ha oda mentek mindenen spórolni fogtok stb. Nekem pl az volt az álmom nászútra.

Ötlet; lehetne a lánykérés Bulgáriában, aztán nászút meg Olaszország, spanyol, görög vagy amire vágytok ha már jobban telik rá.

Sok boldogságot;)

2020. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Imádom ezeket a kisebbségi komplexusos, állandóan villantani és kompenzálni akaró pasikat. Attól még, hogy az insta lányt, akit követsz, Balin kérik meg fejenállva, még nem az az általános. Bárholegkérheted a lány kezét, Mo-n is, akár a Dunaparton, vagy kirándulás közben egy kilátónál..ne gondold túl a dolgot.
2020. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!