Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem a válasza az eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a válasza az eljegyzés?

Figyelt kérdés

28F vagyok.

10 éve vagyunk együtt.

Középiskolások voltunk a barátnőmmel amikor összejöttünk (18 évesek voltunk mindketten).

Érettségi után a szüleim lakást vettek nekem az egyetem miatt,a barátnőmmel összeköltöztünk,lediplomáztunk 4 évvel ezelőtt már utalt rá barátnőm,hogy ő már készen áll rá, már nagyon akarja a lánykérést, azt szeretné ha megkérném a kezét.

Én erre azt mondtam,hogy én még nem érzem mert hatalmas nagy elkötelezettség számomra hatalmas értéke van egy gyűrűnek. 1 év elteltével kerek perec megkérdezte,hogy szerinte hol tart a kapcsolatunk? mert ő már nagyon nagyon szeretné végre.

A tegnapi napon egy romantikus otthoni vacsora mellett feltettem neki a nagy kérdést erre ő azt mondta,hogy már elkéstem vele, már nem érzi azt a nagy varázst,már lemondott a gyűrűről.

Pedig nagyon szerette volna


Most szakítani akar ezzel a kijelentéssel vagy mégis mint jelent ez az egész,hogy elmúlt a varázs


2020. dec. 4. 18:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
10 éves kapcsolatot követően neten, vadidegenektől kérdezed, hogy mit akarhatott a barátnőd? Ez igen!
2020. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Engedd el. Ez innen már sosem lesz a régi
2020. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Miért késtem el

Fiatalok vagyunk az oké hogy 10 éve vagyunk együtt de én most láttam ezt elérkezettnek

2020. dec. 4. 18:39
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Hát, szerencséd van, hogy egyaltalan olyan hülye ez a lány, hogy még vesztegette veled az éveit.
2020. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 évig voltam az exemmel.

Igaz, hogy nem álltunk úgy egzisztenciális szinten (azaz, inkább csak ő), hogy meglépjük ezt a szintet, de attól még a szándék, az elkötelezettségre való hajlam jól esett volna.

A barátnőd már kijött rózsaszín ködből + többször a tudtára adtad, hogy nem vagy benne biztos, hogy mellette horgonyoznál le.

Így teljesen meg tudom érteni, hogy a gesztusod számára már nem őszinte, nem jól eső, nem belülről fakadó.

Én is erőltetettnek éreztem volna, ha az exem megkért volna...

De nem így lett, inkább nekiállt csajozni mellettem. :)

Szóval erről ennyit.

A tapasztalat azt mutatja, hogy akik ilyen fiatalon ilyen sok évig együtt vannak, majd kilépnek a kapcsolatból, a következő párjukkal pikk-pakk megvalósítják ezeket az évekig vak, tini szerelemből kergetett álmokat.

Én is 18 éves korom óta voltam vele, szóval át tudom érezni a helyzetét, helyzeteteket.

Mostmár ő nem biztos abban, hogy melletted akar maradni örökre, szerintem ez sok jót nem sejtet.

De mindenképp beszéljetek róla...

2020. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Te most láttad elérkezettnek, ő meg 4 évvel ezelőtt. Mostanra, ahogy ő is mondta, már lemaondott róla. Már nem vágyik rá.

Értelemszerűen beszélni kell róla, mi zajlik benne, de valószínűleg ő már meggyászolta ezt a dolgot, már lezárta magában és kész. Egyszerűen nem akarja már.

De mint írtam ezt vele kell megbeszélned.

2020. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Valahol 5-6 válaszadó nagyon rá tapintott a lényegre


Beszéltem barátnőmmel azt állítja hogy a nők előbb érnek előbb érzik elérkezettnek az időt bizonyos dolgokra és szerinte ez elmúlt kész vége már nem vágyik rá

Ugyan úgy szeret, gyerekeket akar de ennek az időszaknak vége számára pedig minden nő álma vágya és ő úgy érzi nem kapta meg akkor amikor legjobban érezte

2020. dec. 4. 19:43
 8/23 anonim ***** válasza:
12%
Onzo. Nehogy mar csak a sajat akarata szamitson. Nagyon gaz, ha valaki megkereti magat.
2020. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Én azt nem értem, hogy írtad hogy:. (Én erre azt mondtam,hogy én még nem érzem mert hatalmas nagy elkötelezettség számomra hatalmas értéke van egy gyűrűnek.) Te nem, azért mondtad neki mert nem nagyon voltàl készen rà, hanem mert bizonytalan voltàl a kapcsolatotokban.Féltél ha, előbb megkéred akkor el hagyna. 10 év azért az, sok idő! De az is nagy hiba volt hogy, nem mondtad el neki hogy te mit szeretnél. Mert csak ő volt a témàn rajta. Belül fàj neki de, inkàbb azt mondja, le mondott a dologról! De ez érthető is..(bocsi) Szerintem nem fog megmaradni melletted sokàig.De HA annyira szeret akkor, meg marad melletted esküvő nélkül is. Ha nem, akkor keres màst, aki a 3.-4. Évben eljegyzi. S akkor verné a falba a fejét, hogy elpazarolt ràd 10 évet🤦 Szerintem ülj le vele beszélgetni egy próbàt még 1x meg ér.
2020. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Hogyha 10 év után nem tudtad ez után az este után VELE megbeszélni, hogy még is mit jelent.... ééén nem értem komolyan. Akkor szakítsatok. Kommunikáció könyörgöm! Nem csodálom, hogy elment a kedve.
2020. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!