Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Gyűrű,esküvő,baba hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűrű,esküvő,baba hány éves voltál?

Figyelt kérdés

Párom 31F én 25N, 3 éve vagyunk együtt,1 éve költöztünk össze.

Párommal szoktunk beszélgetni a közös jövőről ki,hogyan képzeli el.

2 évig stimmelt is amit én képzeltem el azt mondta semmi probléma vele, ő is valahogy így gondolja az egészet.

De az utóbbi 1 évben nem szereti ha felhozom a gyűrű témát.


Az én elképzelésem,hogy 25 évesen megkéri a kezem, vágyók rá nagyon,nagyon nagyon érzem,és készen állnék rá.

Legalább 1-1.5 évig szeretnék jegyben járni+ gyűjtünk az esküvőre.

27 éves koromban összeházasodni.

27-29 évesen friss házasokként együtt vagyunk, utána kezdődhet a baba projektek.

Lehet picit régimódinak hangzik ez az egész,nekem mindenhez idő kell, lépésekben haladni előre,nem összecsapni az egészet 2 éven belül


Párommal az utóbbi 1 évben másképp látja már, abban egyetértünk,hogy 29-30 évesen jöhet a baba (1 szeretnénk),de párom a többi résszel nem ért egyet.Szerinte ez nem így működik,nagy dolog a gyűrű,fontos eszmei értékkel bír, örök elkötelezettség a másik iránt, ő az eljegyzést nem szeretné elsietettni,nem érzi még lelkileg,hogy készen állna rá

Az ő elképzelése az,hogy amikor én leszek 27-28-29 éves akkor jöhet az egész,mert szerinte akkor fog ő felkészülni mindenre lelkileg

De én meg pont olyan vagyok aki nem szeretné elsietettni semmit,hogy durr bele mindent egyszerre.

Közöltem vele,ha 27 évesen add gyűrűt max 29 évesen fogok hozzá menni 32-33 évesen lesz baba, mert nekem mindenhez idő kell

Nem összecsapni az egészet

Jó azt is tudom,hogy ennyire az ember nem tudja megtervezni,ez csak egy elképzelés.


Igazából félek egy kicsit mert már tavaly is éreztem ezt az erős elköteleződést,és az idén is említést tettem a gyűrűre,de semmi és attól félek,hogy később elmúlik ez a varázs és nem fogok neki úgy örülni.

Más is érez így? Én érzem hülyén?


Kérdésem az lenne ki hány éves voltál és hány év együttlét után kérték meg a kezeteket? Nálatok a gyűrűt esküvő baba hogyan jött ? Volt rá idő vagy durr bele minden

Kíváncsi vagyok a ti történetekre?


2020. dec. 25. 03:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%

“Lehet picit régimódinak hangzik ez az egész,nekem mindenhez idő kell, lépésekben haladni előre,nem összecsapni az egészet 2 éven belül“


En azt nem ertem, hogy x ev egyuttlet utan miert erzed ugy, hogy ossze van csapva a dolog. Es ha gyereket szeretnel, miert fontos hogy x evig jegyben jarjatok, majd x evet lehuzzatok egyutt hazastarskent, a feljebb emlitett eveken felul?!

Ez nem regimodisag, ez egyszeruen ertelmetlen.

2020. dec. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Túl merev vagy, az élet nem így működik. Lehet jövőre együtt sem lesztek már, kezdheted elölről. Sose tudni. Több rugalmasságot szedj össze, mert ez nem régimódiság,hanem pusztán merevség. Az élethez rugalmasabban kell hozzáállni.
2020. dec. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
A pasid hátrál ki ebből az egészből. Tolja odébb, nem akar eljegyzést. Te meg kissé erőlteted hogy majd ekkor, meg akkor, nem is csodálom hogy menekül a témától a pasid. Olvasd vissza magad, mint egy ovis olyan vagy, álomvilágba élsz, semmi nem lesz sosem úgy ahogy eltervezik, ha csak nincs nagy szerencséjük. A kapcsolaton gondolkozz el hogy az működik e rendesen mert az idő halad veletek, a pasid meg egyre jobban nem akarja komolyabbra ezt az egészet veled. Ne is hozd fel ezt a témát neki soha többet. Ha akar, majd eljegyez. Ha nem, akkor meg úgy is jó az a kapcsolat. Lényeg hogy működjön.
2020. dec. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Hát... Szerintem ha 3 éve együtt vagytok, és ő csak halogatja, amit te csak emlegetsz, az nem egy jó jel. Általában ilyenkor van az, hogy a férfi szerint jó így is, minek elrontani valami ismeretlennel, ami macerás meg sokba kerül... stb.
2020. dec. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%

Tehát röviden: 2-4 év múlva szeretnél próbálkozni a babával, házasság után. Mert neked "mindenre idő kell", de azt meg nem fogadod el, hogy neki is idő kell rá. Érdekesen gondolkodsz.

A kérdésre válaszolva, 5 év együttélés után kezdtünk próbálkozni a babával, 5 év telt el mire sikerült. Akkor megbeszéltük hogy összeházasodunk, együtt vettünk gyűrűt, rá 2 hónapra megvolt az esküvő.

2020. dec. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és 25-26 évesek voltunk mikor összejöttünk.
2020. dec. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

A párod még keresi az igazit.


Azt fél éven belül elveszi.

2020. dec. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Barátnőim osztálytársaim mind házas valahol 1-2 gyerek van 25 évesen, 70% elvált már gyerekkel a nyakában
2020. dec. 25. 07:42
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

27 voltam mikor összejöttünk, 3 hónap után összeköltözés, 1 év után gyűrű, rá fél évre esküvő, rá egy hónapra terhes lettem, majd két év után második baba.

Szerintem rájött, hogy mégse te vagy az igazi.

2020. dec. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl komplikálod. Értem, hogy az esküvőt meg kell szervezni és gyűjteni rá, és ehhez idő kell. De a hétköznapi életeteken a házasság nem fog változtatni, tehát ha már most is együtt éltek, akkor teljesen mindegy, hogy 1 év jegyben járás plusz két év házasság után próbálkoztok a babával, vagy ugyanennyi együtt töltött idő után az esküvő után azonnal.


Szerintem nagyon fontos beszélni a jövőtökről. Semmiképpen nem mondanám, hogy jó ötlet csendben várnod az eljegyzést, ami lehet hogy sosem jön el. De nem mindegy, hogy ha beszéltek róla azt hogyan teszitek. Ha ő azt mondja, hogy még időre van szüksége, azon nem tudsz változtatni. Azzal, ha ezt semmibe veszed, mert mindenáron a terveid szerint kell haladni, nem érsz el semmit. Beszéljetek róla, és próbáld meg előítéletek nélkül, türelmesen megérteni, hogy miért érez így. Aztán gondold át magadban és dönts, hogy neked megéri-e várni, vagy úgy gondolod, hogy nem is akar elvenni.

2020. dec. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!