Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem kért még meg? Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kért még meg? Mikor fog szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hete meghallottam egy beszélgetést, hallottam arról beszélnek a haverjával hogy megkéri a kezem évfordulón.

Nem hallgatóztam csak ők azt hitték alszom mert azt mondtam aludni megyek a szobába de nem tudtam elaludni. Tegnap volt 5 éve hogy együtt vagyunk.

24 éves vagyok párom 26


2021. máj. 15. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen segítenék, de szerintem te is tudod, hogy mi nem tudunk válaszolni a kérdésedre. Csak a párod tudja a választ. De ha már most is tervezgette, annyira biztos nem sokára.
2021. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem beszéltetek 5 év alatt a közös jövőről?
2021. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

De annyira vártam már a pénteket 😔

2# de beszéltünk erről hogy majd lesz esküvő, gyerekek de pontosan nem mondta meg mikor.

2021. máj. 15. 20:13
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezz rá. Mármint ne konkrétan, csak emlísd meg, hogy az évfordulótok eszedbejuttatta a közös jövőtöket stb és kérdezd meg, hogy neki milyen elképzelései vannak. Innen már könnyű úgy terelni a szót, hogy az eljegyzés is érintve legyen. Konkrét dátumot ne akarj belőle kicsikarni, de azt mondjuk megkérdezheted, hogy ő kb. hány évesen szeretne házasodni vagy valami ilyesmi. Ez így nem olyan direkt, de mégis kapsz valami infót.
2021. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
Ennyire hülyének nézitek a pasikat?
2021. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
ÖÖÖ....hát azt ugye nem mondta, hányadik évfordulón.
2021. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem engedd el. A saját örömödet és meglepetésedet rontod el ezzel. Lehet valami programot szervez rá, készül napokig, hetekig. Ne lődd le...
2021. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
Tolj ki vele. Kérd meg te.
2021. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy arra a napra gondolt, aztán úgy volt vele hogy egy teljesen semleges átlagos napon akarja inkább. Biztosan nehéz lehet, de próbálj kicsit lazítani, szerintem ha erről beszélgetett akkor nem soká biztosan megkér. De nem érdemes addig hogy rossz kedved legyen.
2021. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

És ha megnézném messengeren mit irkal a haverjaival mi lenne?

Nem akarom kerdezgetni😔

2021. máj. 15. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!