Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Volt már olyan hogy a flashmob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy a flashmob-os lánykéréskor nemet mondtak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Halál ciki páváskodás. Én emiatt mondanék nemet. Komolyan. Ez két ember privát dolga.
2021. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Le lehet pontozni, attól még szánalmas a nyilvános lánykérés.
2021. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Flashmob nélkül is illene tudni, hogy a másik mit gondol a házasságról, mennyire tervez komolyan, stb. Akinek nemet mondanak, az valamit nagyon benézett, vagy egyáltalán nem figyel a másikra.

A flashmob hasonlóképpen: illene tudni, hogy egy ilyet hogy fogad a másik fél. Van, aki elolvad, van, aki elmenekülne legszívesebben.

2021. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Én milliószor elmondtam, hogy nem akarok papírt, anélkül is szeretem.

Gondolta MJ flashmob majd megváltoztat.

Szép volt, biztos nem egy órás készüléssel és gyakorlással...

Emiatt úgy gondolom, nem voltam köteles igent mondani.

2021. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes, hogy nemet mondanék egy ilyen akcióra.

Mondjuk ahol a két fél ilyen típus és a lány örül neki, akkor igazából semmi közöm hozzá.

Az rosszabb, mikor valami olyan eseményre viszik a magánéletüket, ahova nem való: pl. diplomaosztó. És akkor a másik 800 végzős szüleinek is azt kell néznie, hogy halálismeretlen két ember vajon eljegyzi-e egymást vagy sem, mikor a diplomaosztó annak az ünnepe lenne, hogy 5-6 év tanulás, munka után diplomát szereznek.

2021. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemet mondanék, mert azt jelenti, hogy semennyire nem ismer. :(
2021. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!