Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek megakarja kèrni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megakarja kèrni a kezem vagy én paráztam be?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kivàncsi lennék a vèleményetekre mert eléggé fèlek. A párommal màsfèl ève vagyunk együtt. Nagyon jól kijövünk egymàssal a jővőbeli terveink elképzelèseink is ugyan azok. Most vègeztem a teknikummal pàr napja. Fèl ève tervezzük az összeköltözèst ami elviekben ősszel sikerülni is fog. A pàrom mivel fiatalok vagyunk (22) nem igen szeretett gyerek vagy bàrmi hasonló témàról beszélni ahogy én sem mert korainak találom. 1 hónapja viszont meglepődtem amikor elkezte mondogatni szeretne majd közös gyereket ès ilyen olyan jövőt.. èn meg csak néztem.. két hèttel ezelött azt mondta beszélni szeretne kettönkről ès hogy velem akar èlni amíg csak lehet, utánna hogy egy kèrdèst szeretne majd feltenni nekem. Nem tudtam mit reagáljak mondom biztos az költözès. De sose viselkedett így sőt kèsöbb mikor nyagattam miről van szó azt mondta tudja a válaszom ès akkor ha eljön az ideje.. Most hèten.. valami haverjaval "projektbe kezdtek" és azt mondta izgul mert hètvégèn mindent megfogok tudni, ès kettőnről lesz "szó"

Sose volt mèg ilyen hogy így izgul vagy tikolózna. Nem èlem bele magam meg nem is biztos igent mondanék szeretem de szerintem mèg korai lenne .. ezèrt is kèrdezlek titeket kezdjek félni vagy csak képzelgek.


2021. máj. 27. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi biztos jobban tudjuk!
2021. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ezek alapján simán lehet. Ha viszont korainak tartpd akkor még most előre jelezd neki, ne ott helyben. Igent meg főleg ne mondj ha még korainak tartod.
2021. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Én azt gondolom, hogy a házasságról is beszélni kell. Ki akarja, ki nem, ha igen mikor, hogyan stb. Egyszerűen ezeknek a terveknek szerintem egyezni kell. Nem kell lelőni a poént, de az jó ha tudjátok egyáltalán van-e közös jövő, pont amiatt ha hirtelen megkérne, nem biztos hogy igent mondasz, utána ő lehet nehezen folytatná.


A gyerek is egy olyan dolog, ami lehet hogy fiatalok vagytok, de mi van, ha együtt éltek 8-10 évig es csak akkor kerül szóba és akkor derül ki hogy nem egymást keresitek. Szóval nem árt beszélni róla.


Amúgy ne éld bele magad, lehet csak az összeköltözéssel kapcsolatos, lehet csak össze akar zavarni, lehet szándékosan mondta így :D


Felesleges találgatni.

2021. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan kérdezz rá nála, hogy az -e :)

Amúgy szerintem gyanús, hogy lánykérést tervez. Időbe beszélj vele, ha te nem akarod.

2021. máj. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

A 3-as véleményét osztom. Lehet, hogy a gyerekvállalás és esküvő korai, de beszélni róla nem az. Igen, fiatalok vagytok, de nem tinik. Ilyenkor már szokott lenni elképzelés, hogy egyáltalán akartok-e gyereket vagy sem, ki hogyan áll a házassághoz stb.

Ha nem akarsz eljegyzést, akkor én még most beszélnék róla, különben ha azt tervezi, kínos ott elutasítani.

2021. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na mi történt?😊
2021. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel :D
2021. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Mekkora lúzerek :D mint a gyerekek az óvodában, "jajjj nekem van egy titkom, kapsz majd egy meglepit, de nem mondom meg mi az, de folyton célozgatok rá, meg várom hogy faggatózz" :D

Inkább egy helyesírási szótárt forgathatnál eljegyzés helyett.

2021. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!