Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális, hogy a párom elmondt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom elmondta nekem, hogy el akar jegyezni hamarosan?

Figyelt kérdés

Azt hittem ezt titkolni szokták. Vagy nem feltétlenül? Miért mondhatta el?

Nagyon szeretjük egymást egyébként, csak nem tudom, hogy mennyire szokás ezt elmondani a párunknak.

26l


2021. jún. 3. 01:55
1 2 3
 1/23 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
96%

Szerintem félt attól, hogy visszautasítod mikor megkér ezért elakarta kerülni a megaláztatást.


Igent mondanál egyébként?

2021. jún. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Ettől még maga a lánykérés meglepetés lesz, csak a szándékát kifejezte... mi nagyon hamar megbeszéltük, hogy egymással tervezünk, azt is, hogy nem vagyunk a hosszú járás és jegyesség hívei, de így is nagyon meglepődtem. 😊
2021. jún. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Mert ez egy olyan szint a kapcsolatban amiről ketten döntenek, maximum a pontos idejéről, helyéről nem, hogy legyen benne valami meglepetés.

Milyen az, ha csak úgy eléd térdel a semmiből 1 év után közben meg te úgy vagy vele hogy 5 év előtt elképzelni sem akarod hogy megkérjenek. Két ember döntése kell hogy legyen.

2021. jún. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Istenem,mennyi problémád van ..
2021. jún. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Remélem olvassa ezt.
2021. jún. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Miféle hülye kérdés ez már megint? Mégis kinek mondja el, ha nem neked?

73N

2021. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem úgy gondolja a kérdező, hogy a párjának a gyakori közösségével kellett volna megbeszélnie a döntését! :)
2021. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%

:D


én egyszer akartam eljegyezni valakit, aki kinevetett...most miatta szív a másik 3, mert rá hivatkozok, hogy miért nem akar soha a büdös életbe eljegyzést, és ezzel együtt esküvőt sem :D 31F

2021. jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
99%
Normális, ezt meg szokás beszélni, pont úgy, mint a házasság, gyermekvállalás kérdését. Akár szakítás is lehet belőle, ha ezeket nem egy ritmusban akarjátok.
2021. jún. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Normális az, amikor a pár megbeszéli a közös jövőjüket.

A valóság nem hollywoodi romantikus regény

2021. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!