Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1hónapja távkapcsiban élek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hónapja távkapcsiban élek és még nem taliztam vele. Am lány vokA pasimat mindig +kérdezem hogy mikor jön ide mindig azt mondja h reméli hamarosan. Még arra se volt képes hogy felhívjon, de már az 1 talinál szexet akar. Tényl szeret vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 01:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szivat:S
2008. júl. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Találkozni nem akar(még vagy egyáltalán nem)ez a "hamarosan"

meg inkább kifogásnak tünik,de szexet akarna már az első talinál.Ez érdekes...Szerintem csak szórakozik veled.

2008. júl. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
csak le akar fektetni.. ne dőlj be neki
2008. júl. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1.:Ha még nem is találkoztatok egyszersem,az nem kapcsolat.

2.:Az első talinál szex...gondolkozz már el kicsit :S

3.:"Tényleg szeret vagy csak szivat?"

Én valahogy nem tudnék szeretni egy pasit úgy,hogy még egyszer sem láttam,és 1 hónapja távkapcs :S


Szóval nehogy bedőlj,és amúgy hány éves vagy??13-14-15??

2008. júl. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Még nem is találkoztatok? Akkor az nem kapcsolat.

Gondolom vagy nagyon fiatal vagy, vagy naív. Ne dőlj be az ilyeneknek, szexet akar, nem többet, már ha egyáltalán találkoztok majd valaha...

2008. júl. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, csak meg akar dönteni. Ne is keresd. Találsz te nála jobbat. Ez egy gyökér.
2008. júl. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, mert ha bedőlsz neki, többé nem látod és csak te jársz rosszul. Őt nem fogja lelkileg érinteni, de te megszenvedhetsz miatta. Keress a környezetedben egy olyan fiút, akivel tudsz találkozni, közelebbről megismerheted. Meglátod, nem fogod megbánni!
2008. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én 14,a pasim meg 15:S
2008. júl. 30. 10:03
 9/14 A kérdező kommentje:
De az egy kissé furcsa volt,amikor én még egy másik barátommal jártam akkor ő ott volt és mondta hogy szeret,meg hogy legyek vele.Aztán szakítottam azzal a pasival,belementem hogy vele fogok járni mert éreztem iránta valamit csak még kell egy pár nap...De jött egy másik fiu az életembe.Akkor megint nem jártam vele.Szakítottam azzal is és csak azután jártam vele.Akkor is csak pár hét volt mivel dobtam egy másik fiuért..amit nagyon megbántam.Ez nagyon rosszul esett neki,de még ő akkor is mondta hogy szeret,és csak velem akar lenni.Most meg járunk... Kicsit furán fogalmaztam meg...na de ehez mit szóltok?:S
2008. júl. 30. 11:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Jézusom...szerintem a pasi valami nőcsábász,kitudja hány csajjal van,lehet még barátnője is van "melletted".Nemtudom hányadik válaszadó voltam...de ezt hozzákellett tennem :D
2008. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!