Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg igaz az a tény hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az a tény hogy aki kijelenti hogy nem akar egy ideig párkapcsolatot most inkább a munkájára/hobbijára/önmagára akar koncentrál, az hamarosan újra szerelemre talál?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmmmm...én lassan 8 hónapja próbálom magamnak ezt hazudni, mégsem talált rám a szerelem. :D


Na jó, csak vicceltem, és szerintem ez nem törvényszerű. Vannak, akik tényleg nem akarnak párkapcsolatot egy ideig. És aki tényleg nem akar, annak nem is lesz.

2012. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:
biztos vannak akik tényleg bele tudják magukat élni a munkájukba a karrierükbe, de szerintem nagyrészt ez az állítás téves!
2012. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
részemről bejött ez :D
2012. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hülyeség. én mindig ezt mondom, hogy nem akarok kapcsolatot. hát nem is lesz.
2012. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a jelenség létezik, és pont azért, mert ha nagyon görcsöl rajta az illető, és minden ellenkező neműre (vagy homoszexuális esetén azonosra) úgy tekint, mint lehetséges partnerre, akkor ez pontosan átmegy a másik félnek... És az ilyen görcsölés sose vonzó, ráadásul ilyenkor kényszeresen próbálja a jó oldalát mutatni az ember.

Amikor meg elhatározza, hogy nem ezzel foglalkozik, akkor természetesen viselkedik társaságban, magát adja, egyszerűen csak jól érzi magát, anélkül, hog y"prédát" keresne, amitől olyan kisugárzása lesz, hogy vonzani kezdi az embereket, hiszen árad belőle a természetes életöröm.

2012. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!