Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok, igaz-e, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, igaz-e, hogy a fiúk szinte bárkivel össze tudnak jönni, ha jól kijönnek? Vagy ha például a fiút visszautasítja egy lány, akibe szerelmes, miért tud mással is rögtön simán összejönni, egy lány meg miért nem?

Figyelt kérdés

Fiú ismerőseimtől ( és alapvetően normális fiúkra gondolok) és lányoktól is hallottam már nem egyszer, hogy a fiúknak nem kell szerelem a kapcsolathoz; elég, ha szimpatikus a lány, kijönnek egymással (persze a lány külseje is szempont). Szóval sok mindenkivel simán el tudnak kezdeni egy párkapcsoaltot, míg a lányok szerelemből mennek bele.


Igaz, hogy ez egy nagy különbség a két nem között ?


Én is sokszor ezt tapasztalom.


2010. aug. 25. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azt hozzátenném, hogy ez kizárólag a fiúkon múlik. Nyilván sok fiú eleve nem túl érzelmes, tehát egyáltalán nem szerelmes típus, de nagyon sok férfi azért nem kötődik szerelemmel a nőihez, mert egyszerűen a lányok többsége nem kifejezetten szeretetreméltó. Tehát én ebben a lányok mai viselkedését is kicsit hibásnak tartom, mert ha valóban bájosak, kedvesek, szeretetreméltók lennének, biztos több férfi kötődne érzelmileg a nőkhöz, de a lányokra nem nagyon jellemzőek ezek a tulajdonságok.


Egy amúgy érzékeny és intelligens programozó matematikus barátomat megkérdeztem, hogy miért csak a szépség alapján választ magának barátnőt, miért csak a külsőt nézi egy nőben. Erre ez volt a válasza:

"Miért, mit nézzek még egy nőben? Ha intelligens embert akarok, keresek egy férfit. Ha hűséges barátot akarok, keresek egy férfit. Ha kedvességet, önzetlenséget akarok, keresek egy férfit. A nők többnyire csak egy vonzó külsőt tudnak nyújtani, ezért én is csak ezt nézem bennük."

2010. szept. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Javítás: "Azt hozzátenném, hogy szerintem ez a hozzáállás NEM kizárólag a fiúkon múlik."


bocsi.

2010. szept. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a férfiak szexuális vágyat éreznek, a nők szerelmet a kezdet kezdetén

és sok esetben a férfiban nem alakul ki szerelem évek múlva sem.

ez gén.

2010. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

8: Nem lehet, hogy ennyire HAT rájuk a média?...

És saját természetüknél fogva azért nem így viselkednének..?

2014. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!