Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszünk nem sokára együtt a barátnőmmel egy hónapja és szeretnénk megünnepelni .16 évesek vagyunk, mit lehetne adni neki ajándékba?

Figyelt kérdés
Valami egyszerű dologra gondoltam ami kifejezi az érte táplált érzéseim de nem jut eszembe semmi konkrét
2014. nov. 7. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap?

Érdekes, hogy manapság a tinik azt hiszik, hogy egy hónap az olyan mint 1 év! Nem ellenszenvből mondom, csak nem tudom megérteni, hogy miért.

Csináltass neki egy bögrét, vagy kispárnát!

2014. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy képkeretbe egy kedves kép rólatok!?
2014. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
1 honapra ajándék??
2014. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen nagyon szeretem egy hónap fél év egy év
2014. nov. 7. 17:24
 5/9 anonim válasza:
Huhaaaaa.. mi a barátommal 1 évre ajándékoztuk meg egymást, nem egy 1 honapra még szerintem nem is ismeritek egymást,mik vannak.:D
2014. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nem teljesen xd de én csak oda szeretnék rá figyelni
2014. nov. 7. 17:37
 7/9 anonim válasza:
elfogod kényesztetni
2014. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én a barátomtól 1 hónapra olyan félszíves medált kaptam, aminek nála van a másik fele. nagyon szeretem, sose vettem még le a 2 év alatt.
2014. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem mindig furcsa, ha a valaki a szerelmének szánt ajándékról vadidegen embereket kérdez, mert nincs saját ötlete. Szerintem egy saját magad által kitalált közepes ötlet is sokkal szívhez szólóbb annál, mint ha valaki külső személy ad neked tuti tippet. A te párod, tehát te akarod megajándékozni, nem?

Ha közös ismerőst kérdezel, az még oké valamennyire, mert esetleg így megtudhatod, hogy mire vágyik titokban.

Egy tipp: nekem elalvás előtt vagy közvetlenül ébredés után szoktak eszembe jutni a legjobb ötletek. Ilyenkor az agy más üzemmódban működik, legalábbis nálam.

2014. nov. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!