Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőmmel 1,5éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 1,5éve vagyunk együtt és szeretném megkérni a kezét viszont ő még csak márciusba lesz 18? 20f

Figyelt kérdés
Ti lányként örülnétek neki? Én 20éves vagyok külön élek a szüleimtől 1éve és azóta heti 3-4napot nálam van így az sem lehet probléma amit sokan szoktak mondani hogy nem éltünk együtt. Szerintetek korai?

2021. nov. 9. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Napi 3-4 nap az NEM együttélés, de ne érdekeljen.
2021. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen nagyon örültem volna, ha az akkori barátom eljegyez, mert vele terveztem leélni az életemet. Szerencsére nem tette. Hiába voltunk együtt mi is heti 3-4 napot egymásnál, hidd el, az nem ugyanaz, mint együtt élni. Egyáltalán nem. És hiába ismertük egymást évek óta, rengeteg olyan dolgot nem tudtunk, vagy nem tartottunk fontosnak, amire nem lehet sikeres házasságot alapozni. Fogalmunk sem volt róla, hogy milyen lenne a felnőtt élet együtt, pedig mindketten felnőttnek éreztük már magunkat, és komolyak voltak a szándékaink. Nem maradtunk együtt, mert idővel rájöttünk, hogy mégsem passzolunk annyira, mint hittük.


Az eljegyzés azt jelenti, hogy felkészültél a házasságra a másikkal. A ti helyzetetekben egy szép, de komolytalan gesztus lenne. Persze vannak szerencsés kivételek, akik korán házasodtak és boldogok évtizedek után is, de ha veletek is így lenne, ahhoz nem szükséges a korai házasság. A nagyszüleink erre nem jó példa, hiszen ők egészen más világban éltek, más értékrenddel.

2021. nov. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még a szülőknek is van akkora befolyásuk hogy rájuk tekintettel mondjon nemet a lány. Gondolom a srác stipi stopizni akar mert ha kikerül a burokból a nagyvilágba a csaj, kapásból kb 6478 kandúr le tudná csapni kérdező kezéről. Ez is egy taktika de a válások gyakorisága miatt nem működik tartósan. Egy gyerekkel jobban ki lehet szedni a konkurencia refrektorfényéből de arra mégkevesebb az esély mint egy rózsaszín hangulatú hirtelen felindulásból adott "igen" válasznak leánykérésnél
2021. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nulla értelme vagy egy jegyességnek tini korban. Romantikus meg minden, de igazából ennyi. És nem, nem éltek együtt. A házasság és az eggyüttélés nem a jól kijövős 3-4 nap, aztán szünet, hanem a folyamatos, "összezárt" jóban rosszban. Ég és föld, de majd meglátod.
2021. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*együttélés, ez megszaladt
2021. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!