Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után volt a lánykérés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után volt a lánykérés?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva leszünk együtt 4 éve. Még sajnos nem élünk együtt. Jövőre szeretnénk nekiállni a háznak.

Van valaki, akinek a kezét megkérték úgy, hogy külön éltek? Nekünk a baráti körünkben van.

25L



2021. nov. 18. 09:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Először 2 év, majd 8 év után.
2021. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%

5 év után, amiből 4,5 éve együtt éltünk.

Szerintem aki a mai világban együttélés nélkül akar házasodni, az iszonyat meggondolatlan. Ti ugye nem közös házat akartok venni úgy, hogy még nem éltetek együtt?

2021. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

A mi esetünkben nem házvételről van szó, hanem építésről. Úgy beszéltük, hogy minden az ő nevén lenne, ő fizetnék, ha bármi lenne az övé lenne, ha pedig együtt maradunk úgyis mindent együtt fizetnénk utána

Köszönöm a válaszokat

2021. nov. 18. 17:38
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

Evidens hogy ha a neveden nincs semmi akkor abba nem fizetsz..nyilvan.


Eljegyzest tenyleg CSAK egyutteleskor erdemes!


Viszont ha 2+ ev egyutt eles utan se ker meg akkor elmondod mit erzel,mire vagysz. Varsz.


Ha nem tortenik semmi akkor nem pazarlod az idodet nyilvan.


Sok pasi hisztizik ezen ot ne kenyszeritse senki. Akkor ezeket a draga ferfiakat arra se kenyszerise a fārkùk hogy a haloszobaba kovessenek. Persze X ido utan.


Figyelj..ugy mar senki nincs a vilagon aki a kezed megkerne ha nem szexelsz vele...mert ha ehhez kotod elhagymindenki..maradsz egyedul.. de a vegtelensegig se kell odaadnod neki ha o X ev utan bå$znï tudna ejjel nappal teged de megkerni ot ne merje kenyszeriteni senki.


Szoval csak egyutt eles utan erdemes eljegyezni valakit. De nem 20 ev egyutt eles utan..

2021. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
19%

Ne ertsetek felre!! Ha valaki sose szexel a parjaval es hobolog neki..hogy elobb kerje meg a kezet hat ugy kiteszik a szuret..hogy csak csorog!!


Ez van. Ez lett a vilagbol. Tehat ha nem fekszel le vele biztosan nem ker meg. De azert 7-8-10.. ev utan .. tehat ertitek?


Pasikat sose szabad kenyszeriteni jaj. De akkor a szexre se kenyszeruljon. :D


Mindegy.


Engem is 8+ ev utan kertek meg. Es persze hogy mar egyutt eltunk.


Kerdezo en a koltozes elott ezen nem is agyaltam!

Evekre ra kerte meg a kezem. Amugy turelem kerdezo. A kiharcolas sose jo ut. De ha nem ker meg 2-3 even belul akkor el lehet neki mondani hogy vege..nem haladtok semerre ennyi. Es megerti. Ha ezutan megker jo..nyilvan IGEN a valasz. Ha nem..


Nem vesztettel.

2021. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%
3 év után, 2 év együtt élés
2021. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
2,5 hónap után. 12. éve vagyunk együtt, 10 éve házasodtunk:)))
2021. nov. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

Mindjart jonnek a :


3 nap utan eljegyzett es 300 eve elunk boldogan kommentek XD


Engem 8 ev utan. Mivel kamaszlany voltam mikor megismert.

2021. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
41%

Eszem ágában nem lenne olyannak igent mondani, akivel még együtt sem éltem, házat meg holtbiztosan nem vásárolnék egy vadidegennel.


4 év... NEM ismered őt, semmit nem voltatok együtt, nem ismeritek a másik rigolyáit, stb. Néha együtt alszotok meg elmentek nyaralni, tyű!

2021. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
84%

Oké, nem vásároltok, magyarul Ő épít magának egy házat, ami tök jó. Te odacuccolsz, esetleg szülsz is, mert ahhoz is pont eléggé naiv vagy.


Aztán valamiért szakítotok és mehetsz vissza anyuékhoz, mert semmid! nem lesz.

2021. nov. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!