Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után volt a lánykérés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után volt a lánykérés?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva leszünk együtt 4 éve. Még sajnos nem élünk együtt. Jövőre szeretnénk nekiállni a háznak.

Van valaki, akinek a kezét megkérték úgy, hogy külön éltek? Nekünk a baráti körünkben van.

25L



2021. nov. 18. 09:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
92%
Fél év után. Úgy, hogy előtte kijelentette, hiogy soha nem fog megnősülni. Ha azt érzi, hogy veled akarja leélni az életét, megkér. Bizonytalan, vagy talán nem akar nagy álomesküvőt. Kéttanusba is belemennél?
2021. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk két év után, úgy, hogy az első perctől együtt éltünk. Úgy az égvilágon semmi értelme házasodni, hogy egy percet nem éltetek együtt.
2021. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem vennék/építenék házat valakivel, akivel nem éltem még együtt, ÉS nem is a férjem… értem én, higy nektek így érte meg, hogy nem albiztok fölöslegesen…szerintem úgy az ideális, higy valamennyi együttélés, majd házasság, és utána építkezünk/hitelezünk, stb. De ez a sorrend persze nincs kőbevésve, ahogy nektek jó, úgy legyen. De beszéltetek már róla? Nehogy aztán majd várj a nagy meglepire, ami soha nem jön el…
2021. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

A saját példámból okolva: nem az évek sokasága jelenti a garanciát a jó döntésre.


20 évesen megismertem, nagyon sokat küzdöttem érte. 3. évén összeköltüztünk édesanyámmal közös albérletbe. Ujabb 2 év után eljegyeztem, javarészt családi és párom nyomására. Majd 1,5 év múlva amikor már a dátum is megvolt (polgári 2 tanuval) + belevágtunk egy házépítésbe apróságon kiakadt összepakolt és elhagyott (1 hét múlva vezettem volna oltár elé)...

Visszaadta a gyűrűt, de sosem mondta el hogy valójában miért hagyott el. Tény, hogy voltak viták, amelyek abból fakadtak hogy nem haladunk sehova. De amikor már tényleg elindultunk (ház+ esküvő), elhagy. Felfoghatatlan volt számomra


Pár hétre rá megtudtam, hogy mielőtt elhagyott 6 hónapja viszonya volt egy 40+os családapával.


Szóval a tanulság: ne hidj abban, hogy az évek erősítenek és közelebb kerülsz az esküvőhőz.


Amúgy a történetben én lettem volna a "boldog" férj

2022. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!