Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, milyen lenne számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen lenne számotokra az álom eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

csatoljatok képet :)


(mielőtt leugatnátok, ÉN IS LÁNY VAGYOK, és egyszerűen csak imádom nézegetni a gyűrűket)



2021. nov. 29. 22:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

#9: ez nekem is nagyon tetszik. Én sem bírom, ha kilóg a kő.


#6 voltam

2021. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
2021. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezüst gyűrű, kék zafírral & gyémántkövecskékkel:


[link]


Fehárarany gyűrű, akvamarin & gyémántkövecskékkel:


[link]

2021. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen van:


[link]

2021. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
11%

Sima arany, nem túl vastag karikagyűrű, mindenféle minta vagy kő nélkül. A belsejébe belevésve a férjem neve és a házasságkötés dátuma. Az övébe meg az én nevem.

Számomra ez A jegygyűrű, nem a kövesek.

2021. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Párommal megbeszéltük, hogy majd én kiválasztom a gyűrűt (aggódott, hogy elég szépet választana-e) és majd ő jóóól meglep vele :)


Ezt választottam, imádom: [link]


Visszafogott, elegáns, nagyon illik hozzám :)

2021. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Az álom eljegyzési gyűrűm az sajnos borzasztóan drága lenne.

Sárga arany, sima egy köves szoliter, magasabb foglalatban.

Drága pedig azért lenne, mert gyémántot szeretnék, olyan 0.5ct (fél karát) méretűt.Sajnos ugye minél nagyobb egy darab kő, annál drágább.A sok kiskövesek olcsók/olcsóbbak.

2021. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

17


[link]


Itt egy kép hasonló gyűrűrűl.Nem kellene márkás, csak a fazont mutatom.Ebben túl nagy is a kő, ez 2 karátos.A fél karátos kő olyan 5mm a valóságban, de még az is nagyon drága lenne.

2021. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Gyűrűről*
2021. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Páromnak mondtam, hogy ha esetleg elhatározná, hogy megkérjen akkor a kő legyen csiszolatlan. Lehet bármi számomra aventurintól kezdve onyxig bármi. Ezek számomra nem tucat gyűrűk, nem kell százezreket fizetni érte és még jól is néznek ki(szerintem). Végül a fenti gyűrűvel kért meg és imádom.


(Covid előtt az ára nem volt drága)

2021. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!