Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, milyen lenne számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen lenne számotokra az álom eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

csatoljatok képet :)


(mielőtt leugatnátok, ÉN IS LÁNY VAGYOK, és egyszerűen csak imádom nézegetni a gyűrűket)



2021. nov. 29. 22:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van. A kiálló magas foglalatot megszoktam, nem zavar abszolút. Sokkal jobban érvényesül benne a gyémánt mintha süllyesztve lenne.

2021. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21 Mekkora a gyűrűméreted?Nem kicsi a kezeden a kő?Bocsi, ha indiszkrét a kérdés.
2021. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

54-es a méretem.

A kő karát száma 0.10

A foglalat kialakítása miatt optikailag nagyobbnak tűnik a kő. Olyan mint egy szabálytalan alakú csillag, közepén a gyémánttal. Nem egy 12 egy tucat darab, az biztos.

2021. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23 Biztosan szép.Igen, a foglalat miatt nagyobbnak tűnik optikailag.
2021. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg az 😊 és jó szívvel tudom ajánlani őket, nagyon jó áron és minőségben dolgoznak. Most ugyan a COVID miatt felment az arany meg a gyémánt ára, de szerintem most is ők készítenek gyűrűt a legjobb ár érték arányban. Az én gyűrűm 2019-ben készült onnan.
2021. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
47%

Egyszer egy sütögetésen egy ismerősöm azt mondta, hogy ő jár egy gyűrűkészítő tanfolyamra.


Azóta elképzeltem, hogy a párom is elmehetne egy ilyen tanfolyamra és saját kezűleg készíthetne valamit. :)

2022. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!