Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ciki ha a párom el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a párom el akar jegyezni, amikor ő még hivatalosan házas? Sajna, sokat kell várni a második időpontra a bíróságon. A válóper után meg szeretnénk összeházasodni.

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 19:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Csatlakozom az előttem szóló 2 válaszadóhoz.
2008. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%
Van úgy, hogy nem megy könnyen a válás, mert az egyik fél húzza, mint a rétest, és azért húzódik, pedig már rég külön vannak, ebbe nem gondolnak bele a vádaskodók?
2008. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
A kérdést feltevö a második tárgyalást emliti ,hogy lesz!A második tárgyalást 1-3 hónapora rá szokták tartani!Bár lehet kicsivel több.Ha meg beadja a válásra a papirt 1-2 hónap max.3.Tehát amikor beadta a válásra a papirt a hölgy feltehetöen márt terhes lehetett!Akkor ez milyen dolog amig nem zár le valaki egy kapcsit minek kezd bele igy , ahogy irta egy másikba!Aki elakar válni elis tud!Ugyxanis a biróság akkor is elválsztja öket!
2008. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretném leírni, hogy melyik bíróság...beadta a párom a papírt, közös megegyezéssel márciusban, időpont október...a tárgyaláson meg jövő év márciust mondtak...így is lett, március vége...erről ennyit
2008. dec. 16. 13:22
 15/21 anonim ***** válasza:
49%

Vádaskodók örömére: úgy tűnik, nem minden bíróság egyforma, na, erre varrjatok gombot és akkor vádaskodjatok, ha ti tudnátok jobbat tenni ebben a helyzetben, amikor nem rajtatok múlik a késedelem... xar ügy, tudom, de ez ma Magyarország, örüljünk neki...


Bocs, kérdező. Figyelj, szerintem mindegy, ki mit mond, ha egy házasság tönkrement, akkor tönkrement, akkor nincs mit szépíteni rajta még illemből sem, mert az meg már képmutatás. Ha szeretitek egymást, akkor legyetek boldogok, a bíróság meg bekaphatja.

2008. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%
A lepontozók is bekaphatják :-D
2008. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
abszolút nem ciki, és egy válási hercehurva tényleg nem minden esetben fél év. Az hogy mikor jöttek össze, meg senkire nem tartozik. Ha ők ezt így látták jónak akkor tegyék. Az a lényeg, hogy a pasi TÉNYLEG válik és nem csak szeret tart és őt hülyíti a feleségét meg csalja. Mert akkor ugye az lenne a baj! Vannak emberek akik mindenbe belekötnek. Teljesen mindegy hogy kéri meg a kezed, az a lényeg, hogy őszinték legyenek a szándékai és komolyan gondolja. Sok boldogságot!!!
2008. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Valahol megjegyezte valaki hogy undorító, ha valaki még házas, és így keres párt. Én szüleim nemrég költöztek külön. Még nem válnak anyagi gondok miatt, de attól még édesanyám nézelődik pár után. Miért ne élhetné az életét, mert még házas, de külön élnek már? Szerintem teljesen érthető.Nem kell egyedül élni, szomorkodva, és várni míg elválnak. Sok dolog közbeszólhat, miért nem tudják hipphopp megtenni...Attól még lehet boldog egyik vagy másik, ill. mindkettő vki mással...
2008. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
75%

Nekem van rá egy saját történetem ! Sok-sok évvel ezelött menekültem egy nagyon rossz fiatal kori házasságból és bizony a válás nálunk a vagyon megosztás miatt majdnem másfél évig tartott. Közben megismertem a jelenlegi párom aki meglepetés szerüen eljegyzett és én bizony elfogadtam mert :szerettem és szeretem azóta 14 éve is !


A birósági tárgyalásra is már jegygyürűben mentem be és az Édesanyám mikor le akartam venni nem engedte mert azt azért kaptam, hogy hordjam.


Ne törödj Te senikvel sem mert aki ezt Nem élte át az nem tudja úgysem és csak itélkezik mert az úgye könnyü.


Az élet majd igazol téged !

Velem megtette van három kislányunk és Boldogok vagyunk azóta is. Az ex a 4. feleségnél tart .

2009. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi. Nem kell elkapkodni. Én a mostani nejemmel együtt jártam a vállóperére. Tod nem a szitu, meg a sürgős házasság a lényeg. A papír csak formaság. Szeretet, megértés a lényeg. Mi 27 éve együtt vagyunk,de csak 20 éve házasok. Vagyis, a papír nem jelent semmit. Sem az, hogy most papíron ki kihez tartozik.
2010. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!