Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek megkérjem a kezét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek megkérjem a kezét az "üzlettársamnak", akit nem szeretek?

Figyelt kérdés

30 éves leszek idén és nem tagadom van egyfajta kapuzárási pánikom.

Párommal 3 éve élek kiegyensúlyozottan (1,5 éve együttélünk).

Nincsenek vitáink, úgy beszélünk egymással mint a barátok. Nem tagadom, hogy nem izzik körülöttünk a levegő és intimitás is kimerül a szoros ölelésekben és összebújva alvásban.

Olyanok vagyunk mint az üzlettársak, de tényleg :D Projekt alapon működünk és mindent alaposan megbeszélünk.


Ez nem szerelem, csupán egy nagyon jó összhang közös tervekkel (házasság, család). Sokkal jobban tartom biztosnak mint bármelyik korábbi érzelmi vulkánkitörésemet


Voltak nagy szerelmeim, akiktől lelki sebeket kaptam így én kész lennék megkérni a kezét a fenti helyzet ellenére is. Viszont bárkinek elmondom a fenti helyzetet mereven ellenzi az ötletet. Mi a véleményetek?



2022. febr. 25. 15:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%

Mi van veletek? Megőrültetek? Itt mindenki visszasírja a középkort? Jó, hogy már nem a szülőkre bízzátok, hogy válasszanak nektek párt🙄

Kérdező! A szerelem nem csak a romantikus filmekben létező dolog. Egyszer (kétszer/háromszor)mindenki életében eljön. Egyszer nálad is kopogtat majd. Ezek az emberek fognak a legjobban hőbörögni akkor, hogy mit képzelsz te, akik most a házasságra biztatnak. Nincs válás, nincs félrelépés, kutya kötelességed kitartani az üzlettársad mellett. Vagyis elb.szni az életed. Mert szerelem nélkül leélve az egész csak egy szürkeség. A véleményem, hogy hallgass a barátaidra, ők talán tényleg jót akarnak.(Ne legyenek illúzióid. A szerelem az üzlettársad életében is meg fog jelenni. Akkor pedig tőle is megkapod a lelki sebeidet, csak épp a jó rész marad ki. Megéri?)

2022. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
35%
Én nem sírom vissza a középkort, szimplán nem vagyok érzelmes típus és nem tudom komolyan venni azt a végletet, amikor valaki kétévente megtalálja “élete szerelmét” és a sorozatmonogámságát hazudja valódi monogámiának.
2022. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%
#12! Nem arról volt szó, hogy 2évente meg kell találni, de akibe sose voltál szerelmes, abba már 3 év után se leszel. Ennyi erővel meg akkor el kell dönteni, hogy hány évesen akarsz férjhez menni/nősülni, aztán aki épp akkor szembejön, jó lesz. Kit érdekel, hogy nem vonz, vagy nem illetek össze, semmit nem érzel iránta. Nem igaz?
2022. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

Borítékolható a megcsalás sajnos. :(


Ugyanis majd jönni fog valaki, akibe beleszeretsz, és sokkal egyszerűbb lenne szingliként, új kapcsolatra készen megtalálni az igazit, mint úgy, hogy el kell válni meg ilyenek.

2022. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%
A szerelem elmúlik. Kérdés, szereted-e, és ő téged.
2022. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Kérdezem én: Hány olyan nagy szerelmespár van, akik nem illenek össze és egyszerűen annyira más az életszemléletük, hogy emiatt nem működik a házasság?

Szerintem rengeteg.


Nálunk minden megvan kivéve a szerelem. Gyengéd tiszteletteljes szeretet van és egy erős szövettség. Társam minden téren de tényleg (mellettem állt az utóbbi időben, pedig félévig egymástól távol éltünk és csak havonta találkoztunk). Egymást segítve törünk előre munka és magánélet terén is.

Bárkit kérdeztek jó ránk nézni :)


Igen, ki tudom mondani, hogy szeretem őt. De lángaló szerelemmel és ez kölcsönös.


A korábbi kapcsolataim esetén nem szerettem haza menni mert biztosan lesz valamilyen feszültség. Most a nyugalom szigete, és feltöltödés vele lenni :)

A megcsalás a nagyszerelem esetén is benne van a pakliban.

2022. febr. 25. 17:28
 17/25 anonim ***** válasza:
94%

#16 Ha így eldöntötted, akkor fölösleges is volt kérdezned igazából.

Jó eljegyzést!

2022. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%

#16! Így van, akkor vedd el, ha így meg tudod nyugtatni magad, hogy jó ez így.

Amúgy nem, kérdésedre válaszolva nincs rengeteg. Amiről te beszélsz, az max.a szerelem után van, amikor nem beszélhetünk "szerelmespárról."

Az meg marha nagy szerelem lehetett, ha utáltál hazamenni. Én például imádtam, mert attól, hogy szerelem volt, nem volt semmi (negatív) feszültség.

De mondom, nekem aztán tök mindegy, te hogy cseszed el az életed. Csak simán vicces, ahogy győzködöd magad, hogy tök jó ötlet kapuzárási pánikból nősülni. Mellesleg most akkor jó rátok nézni, vagy mindenki le akar beszélni, erről az őrültségről? A kettő kicsit üti egymást.

#11

2022. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azt szeretném kérdezni, hogy ha nincs szex, akkor hogy lesz ebből gyerek? Nem mindenkinek jön azért össze az első alkalommal, sokszor aktívan hónapokig próbálkozni kell.
2022. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

#19!


Én is ezért kérdeztem rá korábban a szexre. :)

2022. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!