Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek megkérjem a kezét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek megkérjem a kezét az "üzlettársamnak", akit nem szeretek?

Figyelt kérdés

30 éves leszek idén és nem tagadom van egyfajta kapuzárási pánikom.

Párommal 3 éve élek kiegyensúlyozottan (1,5 éve együttélünk).

Nincsenek vitáink, úgy beszélünk egymással mint a barátok. Nem tagadom, hogy nem izzik körülöttünk a levegő és intimitás is kimerül a szoros ölelésekben és összebújva alvásban.

Olyanok vagyunk mint az üzlettársak, de tényleg :D Projekt alapon működünk és mindent alaposan megbeszélünk.


Ez nem szerelem, csupán egy nagyon jó összhang közös tervekkel (házasság, család). Sokkal jobban tartom biztosnak mint bármelyik korábbi érzelmi vulkánkitörésemet


Voltak nagy szerelmeim, akiktől lelki sebeket kaptam így én kész lennék megkérni a kezét a fenti helyzet ellenére is. Viszont bárkinek elmondom a fenti helyzetet mereven ellenzi az ötletet. Mi a véleményetek?



2022. febr. 25. 15:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem igen. Az, amit itt írnak, hogy egyszer tuti jön majd a nagy szerelem, egyáltalán nem törvényszerű. Én például egyedülálló vagyok "ezer" éve. Eddig sem jött, és szinte biztosra veszem, hogy ezek után sem fog. Van ez így, nem mindenkinek jön, nem a filmekben vagyunk. Viszont ebben a mocsok világban ilyen társat találni, ilyen harmóniát kialakítani és fenntartani igazi kuriózum, és sokkal nagyobb érték annál, hogy csak úgy eldobja az ember.
2022. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
31%

"akkor hogy lesz ebből gyerek"



Letoltik torrentrol, es kinyomtatjak 3D-s nyomtatoval.



37F incel

2022. febr. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A mostani állapot fenntartásához és későbbi gyerekvállaláshoz nem feltétel a házasság, ezért nem hiszem, hogy nektek össze kéne házasodnotok. Ha az üzlettársad szeretné, akkor hétköznap egy ebédszünetben be tudtok ugrani aláírni, de fehér ruhás, együtt örülős lagzit egyáltalán nem tudok valósnak elképzelni ilyen sivár érzelmi háttérrel.
2022. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem lehet gyermekünk egészségügyi okok miatt, szóval örökbefogadás lesz.
2022. márc. 2. 14:42
 25/25 anonim ***** válasza:
73%
Ez nagyon szép és jó...Egészen addig fog tartani, míg valamelyikőtökre rá nem talál a szerelem.
2022. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!