Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy férfit mi visz rá arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit mi visz rá arra hogy jol működő kapcsolatban megkerje a párja kezét?

Figyelt kérdés
Miért kéri vagy nem kéri meg vki a párja kezét, mondjuk 30 felett

2022. febr. 28. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az, hogy vele szeretne leélni az életét
2022. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeretné? :D


Ha jól működő a kapcsolat és a férfi alapból szeretne házasságot, családot, akkor amennyiben valóban komolyan gondolja a dolgot és tényleg meg szeretné lépni, akkor megkéri a párja kezét. Ha nem kéri meg, akkor ezek valamelyike(vagy egyike sem) nem áll fenn. Annyira nem atomfizika.

2022. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kezkérés nelkul is lehet elni


Miert akarnának házasságot?


Mi az a momentum, amire azt mondják magukban, hogy hoppá megkérem

2022. febr. 28. 11:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdeztem a vőlegényemet, miért kérte meg a kezemet. Gyerekei anyjával pl nem voltak házasok és saját bevallása szerint 40 éve alatt egyáltalán nem gondolt rá, hogy meg szeretne nősülni.

Szóval egyrészt mert igen, velem szeretné leélni az életét. Mert saját bevallása szerint nem szeretett még így senkit. Mindezektől persze maradhatnánk élettársi kapcsolatban is. DE mivel én elmondtam, nyilván nem kötelező és semmi nem történik ha nincs házasság, de én szeretném, ő pedig boldoggá akar engem tenni, így megkérte a kezemet.

2022. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Lakáshitel, rezsi, kell a fix punci/cseléd, gazdag a csaj apja,...
2022. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már biztos benne, hogy vele akarja leélni az életét és családot tervez. A házasság segít a jogi procedúrákban, könnyebben tudj a párod helyett intézkedni, gyerekeknek is jobb illetve kedvezményes hitelhez is lehet jutni.
2022. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha értékrendje, vagy a párja értékrendje (szerencsés esetben mindkettő) szerint házasságban képzelik el magukat. Olyan is sokszor van, hogy a férfi nem akar, de a nő igen, és amikor a nő kicsit kezd kihátrálni, hogy szeretlek, de ez így nem elég, akkor rászánják magukat, mert egyébként minek, kényelmes ez így is... És persze olyan is van, hogy a nő nyüstöli a férfit, aki semmiképp nem akar, és inkább szakít, mert nem is érti, de úgy megváltozott. Ami ijesztő, ha a nő egyébként nagyon szerelmes, de hosszú távon még mindig jobb, mintha 5-10 évig várna hiába és csak gyűlne benne a hibáztatás, aztán ő szakít, csak addigra már nem tud mással olyan családot alapítani, amilyet szeretett volna. Szóval mindenépp jobb ezeket tisztázni finoman és nem fülrágósan, de egyértelműen.
2022. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjem megkérte a kezem, és 1,5 év kapcsolat után össze is házasodtunk. Hosszútávon nem a pasimként akart velem lenni, hanem a férjemként, engem pedig nem a barátnőjének, hanem a feleségének szeretett volna. A házastársak egymás családtagjai- hozzátartozói a törvény előtt is. Ez volt az oka.

Mindketten ezért házasodtunk össze. Igaz, nem 30-asok voltunk, ő 22, én 25 éves voltam akkor.

10+ éves házasok vagyunk, és ma is ugyanúgy összeházasodnánk, mert nekünk ez a fajta összetartozás is fontos.

2022. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Társadalmi nyomás, család/ő maga basztat vele. Húzom-halasztom de előbb utóbb muszáj lesz...
2022. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi nem muszáj. Utána meg jönnek a viccek, hogy otthon vár a házisárkány. Aki ennyire szeretve-becsülve van, az nem csoda ha elsárkányosodik.
2022. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!