Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mattheew15 kérdése:

Megkérjek-e valakit hogy mozduljon rá a páromra?

Figyelt kérdés

Párom mostanában elég szokatlanul viselkedik, és furcsa félreérthető dolgokat mond ittasan....Megszeretnék bizonyosodni róla hogy párom hűséges, és szeret engem. Szerintetek jó ötlet lenne ha lebeszélném egy nővel hogy beprobalkozzon nala iszogatas kozben az én kérésemre. Persze úgy hogy akkor én már az adott helyen nem

lennék ott..



2018. aug. 22. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Mit is szetetnél valójában?...


Szerintem nem ezt.


A pasik 95%-a elcsábítható ...ha jól csinálják.


Inkább törődj többet a pároddal.


4X/N.

2018. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt szeretném. Figyelj én voltam már ebben a helyzetben és normálisan diszkréten tudtam elutasito lenni.. Mostanában eléggé furcsán beszél más lányokkal ittasan.. kezd ez nekem nagyon furcsa lenni. Ha szeret ha velem akar lenni akkor ittasan is meglesz rá az esze hogy velem van együtt és velem érzi jól magát. Ha pedig nem így van akkor meg fogja tenni. S lehet nekem nagyon rosz lesz de legalabb tudni fogom

hogy hol a helyem.

2018. aug. 22. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem lenne hüséges,nem tudná megállni és nemet mondani.

A pasik 99,99%-a ilyen sajnos

2018. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AchromaticSmarties ***** válasza:
76%

mattheew15


Milyen szép női név.

2018. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi ertelme. Lehet, hogy akkor nem, de maskor igen.
2018. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pasi fejjel nem tudok gondolkozni. De fordított esetben hiába küldene rám bárkit, ha az illető nem jön be, akkor se fogok vele semmit kezdeni, ha amúgy hajlamos lennék a megcsalásra.

Szerintem egy férfinek se mindegy, hogy akit ráküldenek, az az esete vagy nem. Mondjuk tapasztalatom szerint előbb megdugják azt, aki nem jelent nekik semmit, a szerelem elől elmenekülnek.

2018. aug. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!