Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mielőtt megkértétek volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt megkértétek volna a barátnőtök kezét, voltak kételyeitek vagy 100%-ban biztosak voltatok magatokban?

Figyelt kérdés
Több éve együtt vagyunk már, viszont van egy-két dolog amiben nem nagyon értünk egyet és ez gyakran konfliktushoz vezet. Ezeket leszámítva nagyon jól megvagyunk egymással. Rengeteg közös emlékünk, barátaink, egzisztenciánk van és szeretem is őt, de mégis zavar, hogy van pár dolog amin visszatérően veszekszünk.
2022. márc. 8. 11:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Semmi.
2022. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Mik ezek amin veszekedtek? Az élet/ párkapcsolat kompromisszumok tömkelege.
2022. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az egy-két dolog, amiben nem értetek egyet?
2022. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
7%
A nők részéről ez valami biztosíték ,hogy az a férfi az övüké másrészről meg a pasi innentől fogva megállapodott . Nekem ez az eljegyzés házasság követelése a nő részéről a férfi fele irányuló bizalmatlanság jele .. Akkor fog bízni benne a nő ha papíron magához láncolja? A jó kapcsolatot élik a párok , ahol meg nincs bizalom ott a nő törvényesen szeretné a lakatot a férfira tenni.
2022. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ami rendszeresen előjön, hogy túlságosan kötődik a családjához. Képes lenne minden hétvégét velük tölteni, mivel egy városban lakunk. Szexuális életünkben is vannak hiányok.


4-es félreértesz, egyáltalán nem erőlteti, én szeretném elvenni őt.

2022. márc. 8. 11:38
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Hány évesek vagytok? 2-es vagyok
2022. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
34 és 33
2022. márc. 8. 11:44
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Én májusban megyek férjhez, bár mi már újrakezdők vagyunk és sajnos 4 szülőből csak 1 él, így a család-imádat már nem játszik, de pl vannak mindkettőnknek gyerekeink. Ha ott nagyon nem stimmelnének az alapelvek, én nem merném összekötni vele az életemet.


Családja: ha lesz gyereketek, a családja állandóan nálatok fog lógni vagy ő a gyerekkel anyuéknál, te meg kb csak felesleges plusz fő leszel. Veszélyes, ha valaki nem tud leválni.

Szex téma: Már most nem vagytok ezzel rendben, ez csak rosszabb lesz idővel.


Miből érzed azt, hogy nektek össze kéne házasodni? Azon kívül, hogy "benne vagytok a korban" és x év eltelt - valóban úgy érzed, neked ő az igazi, és viszont?

2022. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
Írtam privátot. 2,6 vagyok
2022. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

8-as: család témában én is így gondolom hogy ez lesz, viszont el tudom fogadni, még ha nem is tetszik. Szex téma már kényesebb, mindig abban bízok h majd megoldódik egyszer.

Azért érzem, mert közben meg szeretem. Ha rossz kedvem van csak a társaságára vágyok, ha munka miatt máshol alszok akkor másnap alig várom h újra együtt lehessünk. A kapcsolatunk boldog, rengeteg közös programunk van, sokat nevetünk. A két fenti dolog miatt vannak csak kétségeim.

2022. márc. 8. 12:39
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!