Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak, mit éreztetek a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit éreztetek a lány iránt akit eljegyeztetek? Miért volt más mint a többi, akivel csak együtt voltatok? Mi volt az oka, hogy eljegyeztétek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Abban volt több, hogy 3 év után is ugyanolyan érdekesnek tartottam őt és szabadnak, gördülékenynek a kapcsolatunk. A többiekkel ilyenkor már ment a hiszti, a balhé, a hátat fordítás és az ellaposodás. Benne láttam és látom azt, hogy ha egy életet vele kellene leélni így, megtiszteltetésnek érezném, nem nyűgnek és korlátozásnak. Pedig monogámak vagyunk.
2022. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Úgy éreztem, vele lehet közös jövőt tervezni, gyereket vállalni stb.
2022. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Az előző nőimmel csak lazulni akartam, szexet, utazni, szórakozni, stb, erre a célra tökéletesen meg is feleltek.


Amikor megismertem a mostani feleségemet, azonnal tudtam hogy azt akarom, hogy ő legyen a gyerekeim anyja. Úgy is közelítettem hozzá, három hónap múlva megkértem a kezét, 9 éve vagyunk házasok.

2022. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Ott rontottak el eloszor a nok: hogy mindenfele eljegyzes nelkul komolytalan kapcsolatban..befekudtek a ferfiak ala. Mit vartak? Testuk lelkuk mindenuk odaadtak..


Es a ferfiak is jol tudjak: akarhol vannak nok akik mindennemu elkotelezodes nelkul is lefekszenek veluk. Innentol kezdodott az:


Eljegyzes mar szinte soha nem kottetik ugy hogy a no elotte nem fekudt le a parjaval..

Tehat CSAK az a ferfi teszi fel a nagy kerdest aki mint irjatok fiuk..a nok LELKET is szereti dee ott a nagy de :D amig nem probaltatok fel egesz biztos nem mentek az ekszerboltba.



Radin kiderulne hogy amig nem komoly..tehat nem koltoztok ossze nincs eljegyzes hazassag addig a draga holgy akit amugy nagyon kedveltek addig nem fog szexelni, hat merek eskudni egyikotok se kerne meg a kezet. :D


A szolo nekem se savanyu: mivel en egy menyasszony vagyok! Es jol latom hogy igy megy.


Szamos not ismerek koztuk szinten jegyest vagy aki hazas asszony :D es mondom: olyan aki nem szexelt a hazassag elott olyaaaaan mar nincseeeeen !!!


:D mar nincs ilyen.


Es itt lett el******va az egesz!


Mert a konnyu egyejszakas ribit a jo esetben szingli ferfiak amugy is megkapjak.

2022. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ebbol azt akartam kihozni hogy megis...miert van az ha egy not amugy imadtok imadjatok a lelket okos josagos szep nonek tartjatok azt a not akit, akkor miert gaz es miert baromira taszito nektek:


HA nem akar addig szexelni amig nem mutatjatok ki egy hazassagkotessel hogy nem csak egy parszor felajarjatok probalni..majd kuka.?!


Miert gaz es miert NINCS mar olyan hazassagkotes ahol elotte a nem fekudtek le??


Igen irtam menyasszony vagyok. De biztos nezett volna nagyot a parom sot ha Ti lennetek a parom akkor Ti neznetek nagyot..h mi az h nem szexel valaki addig mig el nem veszitek.


Eeeeeees itt lett elrontva.


Es miert nem eleg addig nektek a no latvanya a csodalatos nevetese csinos ruhaja haja es a tartalmas pentek esti: Beszelgetes ! ??? Miert kell addig is tobb es minden..abbol a nobol.


JA megmondom: mert nem biztos egy ideig nektek hogy o a nagy o :D akkor miert vinned a haloszobadba?


Hoogy meghuzd. Utana eldobd.


Es van no akinek ennyi eleg. Aki ennyit er..


Es addig lesz ferfi. Aki ezt kihasznalja.

2022. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Tehat: nem mondhattam en se azt...mert senki se tesz ilyet. Mert hulyenek nezik.. prudnek nezik..megkerdezik normalis vagyok e??


Hurra :D es ilyesmik elott testileg es lelkileg adtam at magam.


Majd en vartam mint a tobbi no varva a csodat ami regen ALAP volt.


Es eljott a nap :D

Es megkerte a kezem!


Es van aki odaadja a testet lelket. Eldobjak...nem kerik meg.


Hol elunk :(

2022. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!