Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok. Titeket hogy kértek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Titeket hogy kértek meg, és mennyi idő után? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Mi egy éve és 2 hónapja voltunk együtt, amikor nyaralásból hazaérve elmentünk egy elegáns étterembe vacsizni és ott kaptam a gyűrűmet :) Kb az első 3 hónap óta terveztünk közös jövőt. Májusban lesz a lagzi. Eljegyzést külön nem tartottunk( túl nagy lenne a szűk család is), csak a szülőket ismertettük össze egy ebéd keretén belül.

Én 22 vagyok, párom 32.

2010. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
Syasztok!hát engem itthon augusztus 20.-a elött 1 nappal:D éjszaka kelős közepén:D hirtelen elém térdelt de tudtam mire készül megbeszéltük h lesz csak nem tudtam h pontosan melyik nap:D és akkor voltunk együtt majdnem fél éve:D és 17 éves voltam:D most 19 vagyok de szeretném a következő eljegyzést pont a 4. évfordulóra tervezzük:D aztán kitudja:D meglepiből mikor lesz:D ő 21 éves:D és az előző gyűrűm is eljegyzési..nem olyan kísérő meg nem tom...syasztok:D
2010. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
18 éves voltam ő 23 és másfél éve voltunk együtt, amikor a rokonom szalagavatóján voltunk, és felvitt az emeletre, és megkérte a kezem... :-) Ez volt Valentin napon, és júliusban már esküdtünk :-)
2010. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
köszi a kérdéseket
2010. okt. 21. 17:39
 25/31 anonim ***** válasza:

Engem kb 5 hónap után jegyzett el párom, de nem 5 hónapos ismerettségről volt szó, gyerekkori szerelem, stb, hosszú romantikus történet:)

Épp bolognait főztem, az ő pólójában, kócosan, amikor megjött a boltból, és kérdeztem hogy nem hozott rózsát? (minden nap hozott reggel) Akkor odaadta a rózsát , elővette a gyűrűt. Nem kértek meg apámtól, nem vagyok apám tulajdona... Ez egy éve volt, még nem volt esküvő, nem tudom mikor lesz, nem sietünk, fiatalok vagyunk, egyelőre ennyi elég. Összeköltözés volt. Mindketten 22 vagyunk.

2010. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
2008. szeptember 1-én jöttünk össze, szeptember 3-án kérte meg a kezem. Szeptember 15-én mentünk bejelentkezni az anyakönyv vezetőhöz. November 8-án összeházasodtunk és azóta is boldog házasságban élünk. 23 éves voltam akkor, mikor mindez történt.
2010. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Bocsánat lemaradt a Nemzeti Színház hajó részén kérte meg a kezem. A szüleimtől csak a formalitás kedvéért kért meg egy étteremben (letérdelt előttem és ott is megkért). Azóta van egy gyönyörű 16 hónapos (tervezett) lányunk. Mondjuk mielőtt összejöttünk nagyon sokat beszélgettünk,(volt olyan, hogy telefonon majdnem 8 órát) moziztunk.
2010. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Mi nov25-én ismertük meg egymést másnap elutazott 2hétre

dec8-án megkeresett megkérte a kezem megkérdezte akarok e vele élni. Összeköltöztünk később megesküdtünk a házasságunk tartott 23évig a haláláig ennyi. Közben felneveltünk 2 gyereket.

2010. nov. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0.38 vagyok én 20éves voltam a párom 27éves volt
2010. nov. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Engem sokan kértek meg életem során (a legelsö 16 évesen), de csak egyhez mentem hozzá.

4 hónap után, karácsonykor jegyzett el, rá 8 hónapra elvett feleségül. Van egy 2 hónapos kislányunk (szerintem eljegyzéskor fogant :)) Nagyon boldogok vagyunk!!!:)

Én 21 voltam, ö 23.

22/L

2010. nov. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!