Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párommal tavaly jöttem össze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal tavaly jöttem össze, és jövő hónapban szeretném eljegyezni. Van olyan valaki, aki nő létére jegyezte már el párját? Ha igen, ezt hogyan tette? Gondolok például arra, hogy csak egy gyűrűt vett a férfinak, vagy vett magának is?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Komoly gondok vannak...
2022. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Es majd mutogathatja a családjának hogy eljegyzett a bnőm el akar venni? Megkérte a kezem? Ezt ő felvállalja majd?
2022. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
De szánalmas..
2022. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok jóindulatú választ és a segítő szándékot!
2022. ápr. 10. 20:54
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem te is tudod, hogy ez ma még nem nagyon szokás.


Tereskova eljegyezte a párját. (Tök véletlenül láttam erről a csodás eseményről egy kis videót fb-on vagy yt-on.)

2022. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Van olyan nő? Biztos van. Kétségbeesett, önbecsülés nélkül és szeret megalázkodni.
2022. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Kérlek, ne.

Inkább beszélj vele arról, hogy te nyitott lennél a házasságra, nem lenne ellenedre, ha lassan megtörténne az eljegyzés stb. de ne alázd már meg így magad...

2022. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem véletlenül van az a szokás, hogy a férfi jegyzi el a nőt. Ha egy férfi nem tudja magatol ezt a döntést meghozni, akkor te hiába kéred meg, vagy nemet mond vagy kenyszeredetten igent.
2022. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 dregor ***** válasza:
80%
Tehát egy éve vagytok együtt, de te már házasodnál... :D Tündérem, éltetek együtt legalább? :D
2022. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Milyen gyűrűre gondolsz? A nők eljegyzéskor egy köves gyűrűt szoktak kapni általában, ami nagyon csajos. Nem hiszem, hogy férfiként szívesen viselne ilyet.


Ami a pasinak is van, az a karikagyűrű, de azt szerencsésebb lenne esküvő előtt megvenni, és együtt kiválasztani.


Mondjuk én is fölöslegesnek tartom ezt az egész eljegyzést, inkább beszéld meg vele, hogy te nyitott vagy a házasságra, örülnél, ha eljegyezne, stb.

2022. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!