Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Számíthatok arra, hogy hamaros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számíthatok arra, hogy hamarosan a barátom eljegyez?

Figyelt kérdés

A múlt héten egyik nap a barátom mondta hogy nagyon szeretne gyereket. Rá következő nap mondta, hogy meg szeretne nősülni, meg szeretné kerni a kezem, ugyanaznap este pedig megkérdezte lefekvés előtt, miközben ölelt, ha lennék-e a felesége. Igent mondtam, majd aludtunk.

Fél éve vagyunk csak együtt, érzem, hogy annyira szeret engem, mint más férfi soha, és nem ez volt az első alkalom, hogy mondta, hogy a jövőjét tervezi velem. Sajnos nem lakunk együtt, a munkahelyem miatt ez nem lehetséges, de egy héten 4-szer együtt alszunk.


Körülbelül mikorra számíthatok eljegyzésre?


Ő 29 éves, én 27



2022. máj. 12. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Redflag.
2022. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha nem tudtok együtt élni, amit nem értek. Akkor nem fog elvenni.
2022. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet soha nem kér meg 🤷🏻‍♀️ az első fél évben a legtöbben nagyon szerelmessek... Az 1 év pl vízválasztó általában.

N 30

2022. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Hogyha a barátod okos, akkor addig nem kéri meg a kezed, amíg legalább fél évet együtt nem éltek. Együttélés nélkül lehetetlen megmondani, hogy képes vagy valakivel egy élethosszig együtt lenni, de sokszor még több év együttélés után sem.
2022. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem rosszból de fél eves kapcsolat nagyon gyerekcipő, az eljegyzés meg ezek komoly dolgok. Szerintem min. 1 éves kvázi problémamentes (tökéletes nincs) együttélés előbb nem ártana. Nem ismeritek egymást annyira és a rózsaszín köd sok mindent szépít.
2022. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Félév - és máris megkér?


Na, én szedném a sátorfámat, mert ez bromi nagy redflag.

2022. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem igazán értem mire vársz. Azt írtad feltette a kérdést hozzá mennél-e és azt is mondta, hogy gyereket akar. Az esküvő nem szervezi meg magát, mint ahogy a gyűrűk sem veszik meg magukat. Kérdezz rá!
2022. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!