Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem elkezd apró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem elkezd apró dolgokban hazudozni, számíthatok rá, hogy hamarosan nagyobb, jelentőségteljesebb dolgokban is fog?

Figyelt kérdés
Hogyan akadályozhatom ezt meg?
2014. okt. 18. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem, bár függ mit hazudik most?
2014. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
A hazugság számomra olyan, mint a megcsalás; nincs kicsi vagy nagy. A hazugság az hazugság.
2014. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem feltétlenül. Az én férjem is szokott apróságokban hazudni, pl nem evett csokit, aztán megtalálom a zsebében a papírt, meg a múltkor is azt hazudta, hogy 1 mekis sajtburgert evett, aztán 4-nek a csomagolását találtam meg. Én ezekből nem csinálok ügyet, nevetünk rajta.
2014. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
17%
Egy hazudozással kezdödik minden kapcsolat aztán egyre töb és töb lesz még a végén válásal ér véget a dolog és csak ugy megjegyzem szerintem félre kur a csávod
2014. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

p. zoltan! Te nem vagy normális szerintem! :D


Nekem is hazudik kis dolgokban a barátom. De már kezd leperegni. Tudom mikor hazudik. Remélem viszont, hogy nem fogja elbízni magát és még nagyobbakba hazudni.


Nemrég viszont rászóltam, hogy legyen velem őszintébb. Volt egy maszatfolt az arcomon, és úgy jártam emberek között és nem szólt h ott van. Halál ciki volt. Mintha azt akarta volna h lejárassam magam. :/

Megakadályozni talán azzal lehetne, hogy nem szóljuk le őket mindenért, hanem megköszönjük azt, hogy őszinte velünk, még ha fáj is az igazság. Persze bizonyos keretek között.

2014. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez gáz. Igen, számíthatsz a nagyobb dolgokra is. Sajnos nem lehet megakadályozni, nem változtathatja meg a szerecsen a bőrét, sem a jaguár a foltját.
2014. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Hazudj neki te is hülyeségekben, nagyon átlátszóan. Ha ettől nem kap észbe, semmitől nem fog sajnos. (Illetve gondold át, házisárkánykodsz-e mostanában, simán lehet konfliktuskerülés a részéről.)
2014. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Senkit nem kell olyan helyzetbe hozni, hogy esetleg rákényszerüljön nem a valót elmondani. Egy házasságban tudni kell, mit szabad és mit nem szabad megkérdezni. A kérdezősködés különben is nagyon idegesítő tud lenni.
2014. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez is egy játszma, vagy megszoksz vagy megszöksz.
2014. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

# 8/9

Teljes mértékig igazad van.

Miért kell számon kérni egyáltalán egy csokit vagy mekis kaját felnőtt emberen? Nekem még kamaszkoromba szüleim sem csináltak ilyen és nem hiszem hogy pl hosszútávon ez tolerálható.

2014. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!