Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak! Mikor éreztétek úgy:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor éreztétek úgy: ezt a nőt feleségül kell vennem! Mikor?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Amikor beleszerettem.
2022. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Amikor minden a helyére került az életünkben, ugyanazt akartuk, közös célokkal, közös jövőképpel, azonos értékrenddel. Mindketten túl voltunk egy nagyon hosszú (tizen x éves) párkapcsolaton, amiből sokat tanultunk, így a mi kapcsolatunkat már úgy kezdtük el, hogy pontosan tudtuk, mit akarunk. Másfél éve voltunk együtt, amikor megkértem a kezét, azóta már házasok vagyunk, és mai napig úgy érzem, nagyon jó döntést hoztunk, jó volt a megérzés a házassággal kapcsolatban.
2022. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Fiatalon volt olyan.

Most 37 éves vagyok SOHA.

2022. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a párom (vőlegényem) azt mondta, amikor először meglátott, rögtön tudta/érezte hogy én leszek a felesége.
2022. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Imádom a lepontozást, hiába válaszol az ember őszintén...
2022. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Én még nem, vagy ha mégis pár hónap alatt elmúlt.
2022. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Azt mondta, hogy akkor hívhatom asszonynak, ha már legalább eljegyeztem. Úgyhogy eljegyeztem és el is vettem feleségül.
2022. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam
2022. máj. 25. 13:28
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
nekem az kellett, hogy meggyőződjek róla, hogy a komoly akadályokat is képesek vagyunk leküzdeni, és a hosszabb távon mindenképp elkerülhetetlen párkapcsolati hullámvölgyekből is jól ki tudunk jönni. igazából ehhez kellett több évnyi várakozás. nem ahhoz, hogy szeretjük egymást, jól érezzük magunkat együtt, illetve hogy egyezik a jövőképünk, azok hamar nyilvánvalóak voltak
2022. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

nagy megerősítés volt például két éve a lezárások időszaka, több hónapig egy kis egérlyukban

nem mondom, hogy időnként nem mentünk egymás agyára, vagy hogy a végére nem lett kicsit elegünk egymás társaságából, de sokkal rosszabbra számítottam. és semmi lenyomata nem maradt, az újranyitás után nagyon rövid idő alatt ugyanúgy visszatért a szerelem és a párkapcsolat egészséges dinamikája, mint előtte.

2022. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!