Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha valaki már volt házas ,az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki már volt házas ,az nem akar többé?

Figyelt kérdés
Mennyasszony vagyok,ősszel lesz az esküvőnk.A legjobb barátnőmmel beszélgettünk,és szóba jött,hogy ők esetleg akarnak e házasodni.3 éve vannak együtt van egy fél éves kislányuk.A párja elvált ember.A barátnőm ekkor szomorú arccal mesélte,hogy a párja nem akar többé házasságot mert O már volt ,és köszöni szépen sose többet ...Lehet hogy ez idővel változna?(igen én is rákérdeztem ,hogy ezt miért nem gyerek előtt beszélték meg...)sajna nem beszélte meg ezt vele előbb O várt ,hogy előbb utóbb megkéri a kezét.
2022. máj. 26. 10:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
10. Ki akarna egy nő szolgája lenni?
2022. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez ócska kifogás, amellett még sértő is. Akkor minek kellett neki élettárs neg gyerek? A barátnőd sajnos rossz lóra tett, ez a pasi nem szereti, bármelyik pillanatban leléphet. Nagy hiba volt gyereket szülni egy ilyen "kapcsolatba". Mindenesetre ne mondj neki semmit, elég baja van így is.

N

2022. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Én egyszer házasodtam, és azt érzem, soha többé. Fiatalon jöttünk össze, szülői ráhatás is volt,mert mit szól a falu. 16 évig voltunk házasok. Én azt vallom, házasság nélkül is lehet boldogan élni, nem az számít, meddig fog tartani. Együtt vagyunk, amíg működik. Lehet örökké tartó szerelem házasság nélkül is. Deez csak az én véleményem.
2022. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
29%
Ha szülne nekem gyereket egy nő, szívesen elvenném! De számomra már nem terem ilyen nő.
2022. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő. Van aki többször is házasodik, mások nem.

Én 12 éve vagyok a férjemmel. Boldogok vagyunk együtt, szerintem minket maximum a halál választ majd el. De akármi is lesz a jövőben, én csak az igazi nagy szerelmemmel akarok házasságban élni, és ezt nekem ő személyesíti meg. Szóval ha vele bármi történik, elveszítem ( akárhogyan is), nem szeretnék több házasságot. Olyan boldog már senkivel nem lennék, mint vele, szóval ezért. 36/N

2022. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Beszéltem a barátnőmmel,azt mondta előjött a téma náluk ismét ,és olyan lekezelő volt a párja,olyanokat mondott neki ,hogy ha elvenné akkor O is sárkány lenne mint a többi nő,meg ,hogy azt ki kell érdekelni ,itt majdnem lefordultam a székről....aztán meg ,hogy sosem kedves vele , ekkor mondta neki a barátnőm ,hogy ha így érzi akkor együtt sem kell maradni ,és menjenek külön .Erre megölelte ,hogy nem akar külön menni,hiszen szereti őt...De nekem ezek a dolgok érdekesek,ha csak együtt kell élni akkor szuper,ha el kell venni felsorol egy raklap hibát.Ezt a kierdemles szót én megalázónak tartom,persze nem mondtam semmit a barátnőmnek.Csak azt ,hogy bárhogy alakul ,mi mellette vagyunk!!
2022. máj. 27. 08:11
 17/20 A kérdező kommentje:
Erdemelni *
2022. máj. 27. 08:12
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy egyszerűen csak olyan buta hogy általánosít, vagy ennyire jól ismeri a barátnőd hogy házisárkány lenne.
2022. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen végülis én nem látok bele az életükbe,nem tudom ,hogy a 4 fal közt milyenek egymással.En a barátnőmet egy rendes ,tisztességes nőnek ismerem,aztán nem tudom ,hogy a hazisarkany mit takar:)
2022. máj. 27. 11:19
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csaj...
2022. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!