Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van-e azzal bármi baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e azzal bármi baj, hogy én és a párom rengeteget beszélgetünk eljegyzésről és házasságról, pedig még meg se kértük egymás kezét hivatalosan? 29F

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, mielőtt megtörténik a valódi eljegyzés, gyűrűvel és minden, érdemes-e nagyon sokat beszélni arról, hogy egyáltalán szeretne-e a kettő ember eljegyzést, házasságot? Mert szerintem igen! Én a párommal 1 éve vagyunk párkapcsolatban, s bár még nem volt gyűrű, de szóban már nagyon sokszor beszélgettünk eljegyzésről, házasságról. Sokszor megbeszéltük, hogy én a jövőben egy nap örömmel lennék a férje, ő pedig a feleségem! Nézeggetünk sokszor eljegyzéses és esküvős YouTube videókat is! Az én és az ő családja is sokszor beszélgetett velünk erről a témáról, hogy egy nap a jövőben egymással tudjuk csak elképzelni az életünk.


Szeretném megkérdezni, van-e ezzel bármile probléma, baj? Még nem volt hivatalos leánykérés gyűrűvel (azért, mert úgy érezzük mindketten, főleg én, hogy ez még túlságosan korai lenne) de szóban már sokszor beszélgettünk eljegyzésről és házasságról. Mindketten szeretnénk egy nap eljegyezni egymást, de úgy érezzük, hivatalosan meglépni ezt még korai lenne. Kérdésem, van-e ezzel bármiféle probléma?



2022. júl. 14. 10:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
A szerelmes ködben nem a legjobb otlet házasodni. Szerintem.
2022. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az mindenképp jó, hogy erről kommunikáltok. És nem, nem baj, sőt, tök jó.

Viszont én is azt javaslom, mint az egyes kommentelő.

2022. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sokat beszéltek róla? Miért lenne probléma? Szerintem semmi.
2022. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is jó, ha sokat beszéltek róla. Így világos, kinek mi a célja. Sőt, azért is jó róla beszélni, mert így fel tudod térképezni, mi a párod vágya, hogyan szeretné, ha megtörténne (szeretne-e egyáltalán lánykérést, vagy inkább csak megbeszélné), stb.
2022. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

10:30


Éppen ez az oka annak, hogy mindketten korainak érezzük, hogy hivatalos, valódi, gyűrűs eljegyzés történjen. Mindig úgy beszélünk az igazi eljegyzésről, hogy "Bőven ráér hosszú évek múlva!" és hogy "Egyenlőre bőven elég, hogy szeretjük a másikat és itt vagyunk egymásnak!". A házasság és eljegyzés is olyan téma, amiről azt mondjuk mindketten, hogy rendkívül komoly dolog és sok idő, mire igazán megismered a másik személyt, hogy ehhez évek kellenek. Ettől független, sokat beszélgetünk róla és mindig azt mondjuk a másiknak, hogy veled szeretném leélni az életem és hogy csak veled tudom elképzelni a jövőmet. Hihetetlen mértékben összeillünk a párom és én és nagyon szeretjük egymást! Az én és az ő családja is úgy véli, hogy pont összeillünk és hogy boldogok a párkapcsolatunk miatt.

2022. júl. 14. 10:36
 6/17 harebell ***** válasza:
100%
Szerintem ez lenne a normális, hogy (sokat) beszélget róla egy pár, mielőtt meglépnék. Bajnak végképp semmiképp nem baj.
2022. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, hogy beszéltek erről. Legalábbis én nőként szeretem, mikor a párom tud és szeret erről beszélni, mert ebből érzem azt, hogy ő is komolyan gondolja a kapcsolatunkat. Hajrá és sok boldogságot nektek! <3
2022. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

"Nézeggetünk sokszor eljegyzéses és esküvős YouTube videókat is!"


Juj.

2022. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó és fontos dolog erről beszélni :) Rögtön az elején arról, hogy egyáltalán akartok e házasságot és gyereket. Utána hogy a lány milyen eljegyzést akar, van, akinek fontos, hogy filmbe illő romantikus legyen, más meg nem akarja, hogy nagy felhajtás legyen. Azt is érdemes megbeszélni, hogy kb. mikor nem korai és mikor van az, hogy már túl régóta vártok vele. Ki hogy képzeli az esküvőjét, utána rögtön jöhet e a baba, vagy még nem, stb. Fontos téma nagyon és nagyon meg kell becsülni azokat a férfiakat, akik nem futnak el emiatt :D
2022. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha màr kicsit több ideje vagytok együtt ,esetleg együtt is éltek és minden okés tovàbbra is akkor érdemes erről beszélni. Na jöhet a lepontozàs :)
2022. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!