Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ism ertek olyat, aki "kisírta"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ism ertek olyat, aki "kisírta" az eljegyzést?

Figyelt kérdés

Tehát addig b.sztatta a férfit, amíg az meg nem kérte végül.


Mennyi ideje voltak együtt? Mennyi ideig csesztette?


Én úgy vagyok vele, hogy oké, több év után nyilván szóba hozza az ember, hogy figyu, van egyáltalán ilyen terved? Mert még a kapcsolat elején azt mondtad, van. De hogy konkrétan csesztetni vele...


Hallottam olyat, hogy egy éve voltak együtt és már hallgathatta is a srác, hogy mikor kérsz már meg. Vagy pl albi csoportban kerestek lakást és a lány kiírta: "6 éve vagyunk együtt, ebből egy hónapja jegyesek, ez a barátomon múlt" gondolom sokallta az évek számát és be kellett neki nyilvánosan szólnia :D Fiatalok voltak, gimiben jöhettek össze, tehát nem 36 évesen lett menyasszony.


Néztem most egy videót, 1 év után terhes lett a nő, összesen 4 éve voltak együtt, amikor megtörtént a lánykérés. A videó egy storytime, amiben a nő mondja, hogy többször csesztette vele, meg számon kérte, hogy miért van nála sok pénz, eljegyzési gyűrűt tervezel venni? Mentek nyaralni, ott történt a lánykérés, induláskor már mondta neki, hogy haha tedd el a gyűrűt, meg ott a helyszínen direkt lelőtte a meglepetést, mondta, hogy figyu van egy olyan érzésem hogy most fogsz megkérni. Slussz poén, hogy évekkel később tervezik az esküvőt, de a lánykérésnek azért minél előbb meg kellett történnie...


Más sztorik?


2022. júl. 25. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Hat ha nekem azt mondanád az elején, hogy szeretnek házasodni, aztán x év múlva meg mindig semmi szándék, csak a halogatás, én nem kisirnam a gyűrűt hanem otthagynalak.
2022. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Az álmoskönyvek szerint nem szokott boldog kapcsolatra vezetni ahol "kisírják" (követelik) az eljegyzést és a házasságot...
2022. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 Én hetero nő vagyok, nem fogok senkit megkérni vagy házassággal hitegetni :D


Ez egyébként teljesen jogos.

2022. júl. 25. 14:11
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem teherbeeséssel reális egyedül az ilyesmi. Mondjuk ott mindkét fél szégyene, hogy “terhesen kell gyorsan elvenni” a menyasszonyt.
2022. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Szakítás lett a vége. Az lejegyzést kisírni akaró volt a férfi fél.
2022. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt egy barátnőm, aki fél év után ilyenekre célzott úgy, hogy nem volt jó a kapcsolatunk. Bezzeg leülni beszélni kettőnkről, vagy bármi komoly problémáról nem volt hajlandó. Szerencsére megszabadultam tőle.
2022. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Igen, személyesen kettőt is.

Egyik kolléganőm folyton erről beszélt, hogy minden téren célozgat a pasijának, hogy vegye már el. (23-25 évesek, kb. 3 éve együtt, a srác szemmel láthatóan baromira nem állt még készen) Követelte a rózsaszín májuskosarat, többször nyíltan rákérdezett a dologra, sürgette, stb. és kb. mindenkinek elmesélte, hogy noszogatja meg miket csinál, hogy végre megkérje a kezét. Végül megkérte, de nem volt őszinte a csaj mosolya, amikor beszámolt róla.

A másik a vőlegényem bátyjának felesége. 30 körül, több mint 5 év után terhes lett, kimondott eljegyzésük nem is volt, csak bejelentették, hogy összeházasodnak. Már nagy pocakkal megtartották a polgárit, rá 2 évre templomban is elvette (mondjuk ez utóbbi nevetséges volt gyerek után), de a csaj úgy csinál, mintha őt enélkül is elvették volna. Ez már sosem derül ki ;)

2022. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az valahol a férfiak szégyene is, ha ennyire döntésképtelenek és nem tudják mit akarnak.Ha egy nő házasságot, családot akar, akkor minek hülyíti a férfi még x év után is, ha ő nem ezt akarja.Nyílt lapokkal kéne játszani.Szerintem amelyik nő közli az elvárását és ennek a férfi eleget tesz, az nem kizsarolás.Ha mégis, akkor a férfivel nagy a baj, és megérdemli a sorsát.
2022. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyet értek #8-cal. Az ilyen "kisírások" hátterében általában az áll, hogy mikor összejöttek, megbeszélték a házasságot "majd egyszer" de ahogy telnek az évek csak nem jön a lánykérés. A lány megijed, meg akarná beszélni a pasival, aki viszont fél attól, hogy a csaj elhagyja, ezért jönnek a tipikus mellébeszélések, kifogáskeresések, halogatások stb. ami persze egyre jobban frusztrálja a lányt, aki emiatt egyre inkább erőlteti a témát.

Szerintem sokkal többen vannak olyan lányok (itt, gyakorin legalábbis mindenképp), akik annyira félnek, hogy ha csak meg merik említeni az eljegyzést, az onnantól "kisírás"-nak lesz bélyegezve, hogy hajlamosak évekig is bizonytalanságban élni, míg végül már nekik is elmegy a kedvük az egésztől. Nem mondom, hogy minden helyzet ilyen; pl. az itteni válaszok között is látok olyat, ahol teljesen jogosnak tartom a habozást férfi oldalról; de azért az sem tetszik, hogy egy ilyen helyzetben mindig a nő van hisztisnek kikiáltva.

2022. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
En nem értem miért akarnak olyanhoz menni egyesek akik nem akarják őket elvenni
2022. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!