Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ism ertek olyat, aki "kisírta"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ism ertek olyat, aki "kisírta" az eljegyzést?

Figyelt kérdés

Tehát addig b.sztatta a férfit, amíg az meg nem kérte végül.


Mennyi ideje voltak együtt? Mennyi ideig csesztette?


Én úgy vagyok vele, hogy oké, több év után nyilván szóba hozza az ember, hogy figyu, van egyáltalán ilyen terved? Mert még a kapcsolat elején azt mondtad, van. De hogy konkrétan csesztetni vele...


Hallottam olyat, hogy egy éve voltak együtt és már hallgathatta is a srác, hogy mikor kérsz már meg. Vagy pl albi csoportban kerestek lakást és a lány kiírta: "6 éve vagyunk együtt, ebből egy hónapja jegyesek, ez a barátomon múlt" gondolom sokallta az évek számát és be kellett neki nyilvánosan szólnia :D Fiatalok voltak, gimiben jöhettek össze, tehát nem 36 évesen lett menyasszony.


Néztem most egy videót, 1 év után terhes lett a nő, összesen 4 éve voltak együtt, amikor megtörtént a lánykérés. A videó egy storytime, amiben a nő mondja, hogy többször csesztette vele, meg számon kérte, hogy miért van nála sok pénz, eljegyzési gyűrűt tervezel venni? Mentek nyaralni, ott történt a lánykérés, induláskor már mondta neki, hogy haha tedd el a gyűrűt, meg ott a helyszínen direkt lelőtte a meglepetést, mondta, hogy figyu van egy olyan érzésem hogy most fogsz megkérni. Slussz poén, hogy évekkel később tervezik az esküvőt, de a lánykérésnek azért minél előbb meg kellett történnie...


Más sztorik?


2022. júl. 25. 14:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha úgy vesszük én is "kisírtam". Mi valójában már a gyereket terveztük. Én egyáltalán nem akartam soha pocakos esküvőt, akkor inkább ne is legyen vagy majd akkor ha nagyobb a gyerek és jót "bulizunk" együtt a családdal.

Azt mondtam a páromnak, hogy szeretném ha eljegyzés lenne azért, hogy ne mindenki arról beszéljen biztos csak becsúszott a gyerek és azért kellett gyorsan!

Mi a gyűrűt is együtt választottuk, mert eléggé finnyás vagyok, nem sok tetszik.

Esküvő nem volt, nekem ez nem is létszükség amúgy nőként sem. Anyagilag is jobban állok a páromnál, szóval az is csak szerződéssel lenne.

2022. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt egy ilyen barátnőm. 9 év után a pasi vett neki egy nyomorult gyűrűt, hogy fogja már be a száját.(Mindig az volt a szöveg a lánytól, hogy nem kell esküvő, csak ilyen "összetartozás" szintjén legyen gyűrű.) Megkapta. Fel évvel később lelépett a pasi egy másik nővel. Kb. 2 éven belül megvolt az esküvő. Azt hiszem, eddig 2 gyerek van...

Szerintem a barátnőmön kívül mindenki látta, hogy a pasinak esze ágában sincs venni őt. Soha.

2022. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%

A Férjem volt nője kikönyörögte a volt párjától az esküvőt két év együttélés után, majd rá egy évre elhagyta a srácot egy pénzes pasiért, akinek szült egy gyereket és ahhoz is hozzáment...

A Férjemmel csak az eljegyzésig jutottak annó, de Neki is szült egy gyereket, akit végül itt hagyott két és fél évesen. (Most mi neveljük!)

2022. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek 4et is. Rokoni/ ismerősi körben.

1. Az egyiket végül az "oltár" előtt hagyta ott a pasi ( nemet mondott amikor az anyakönyvvezető megkérdezte) és elrohant.

2. A másik esetben a nő direkt titokban abbahagyta a fogamzásgátlót és terhes lett, a pasija ez után se akarta elvenni, de a csaj is, meg az egész családja rágták a fülét, az apuka meg a bátyja fenyegették is a srácot, hogy ha miatta fattyút szül a làny azt nagyon megbánja. Addig ment ez, amíg bele nem ment. 6 hónapos terhes volt az esküvőn. Miután megszületett a gyerek, a pasi be is adta a válókeresetet, aztán miután lezajlott, lelépett külföldre. A nő a gyereket nem tartotta meg, lemondott róla. A pasi szülei nevelik, az apa anyagilag támogatja csak. A lány családjának se kellett, egyszer se látták a gyereket, pedig szeptembertől suliba jár.

3. A harmadik szimplán 1 év kapcsolat után 7 további évig hisztizett az eljegyzésért, esküvőért, nem volt hajlandó megérteni hogy a palija házasságellenes, pedig számtalanszor meg lett mondva, hogy nem fog házasodni, ha neki nem tetszik, keressen mást. A pasi végül dobta a csaját, amikor már összejárogatott az új nőjével.

4. Ő már 3 gyereket is szült a kapcsolatba 14 év alatt, már a másodikat is azért akarta, hátha elveszi végre a párja. Már az elején megmondta a pali hogy nem akar házasságot, nem esik le neki. Most lett terhes negyedszer, megint " véletlenül", még mindig sír, rinyál, hisztizik, és irigy mindenkire aki férjhez ment a környezetünkben, főleg azokra akik 1-2 éven belül össze is házasodtak és gyereket se szültek és terhesek se voltak, mégis megházasodtak, egyszerűen azért mert szeretik egymást, és mert mindkét fél ugyanazt akarja.

Sosem értettem minek kell olyan szekér után futni ami nem vesz fel. Annyira megalázó.

Ha nem azt kapod egy kapcsolatban amire vágysz, akkor vagy emészd meg és ne bszogasd a párod, vagy szállj ki belőle és keress olyat akivel jobban passzolnak az igényeitek. Ennyi.

2022. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%
Miért lettem lepontozva? Nem a kérdésre válaszoltam?
2022. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
Ja, 13-as voltam és a 15.!
2022. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk engem 2 év után kért meg a párom, pedig egyáltalán nem volt előtte szó róla soha, és a lánykérés után mondta, hogy nála ez egyenesen házassági szándékot jelent tehát nem szeretne jegyben járni hónapokig/évekig, természetesen ha én is szeretném és így gondolom.. aztán 2 hónappal később meg is volt az esküvőnk.

Erre rá pár hónapra, az unokanővérem elkezdte cseszegetni a párját hogy jaj mikor kéri már meg hát már lassan !1! éve együtt vannak stb. A fiú megkérte, de eszébe sincs elvenni, csak egy ilyen “fogd be a szád” gyűrűt kapott.

2022. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!