Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, ti a lánykérést hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a lánykérést hogy szeretnétek jobban, ha ott vannak a számotokra fontos emberek, vagy ha nagyon spontán, esetleg lehet megtervezett is, de inkább csak ketten legyetek?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja már biztos vagyok benne, hogy szeretném megkérni a kezét, és kb 5-6 forgatókönyv is van, csak nem tudok még ebben dönteni, a barátnőit, húgát, anyját meg nem szeretném megkérdezni, mert az kb biztosan rosszul végződne a titoktartási képességük alapján 😅

Viszont már nagyon izgulok, szóval szeretném meglépni. Ő nem számít rá, mert ebben megegyeztünk egyszer, hogy nem szükséges. Vagyis úgy volt, hogy én sosem akartam, ő viszont nagyon szerette volna, ha rendes lánykérés és esküvő is lenne, de akkor úgy volt vele, ha én nem szeretném, akkor elengedi. Bennem viszont akkor fordult át a dolog, amikor ő ennyire megértő volt, hogy érte ezt is megtenném. Viszont nem tudom ilyen helyzetben mi a jobb, mert ha ketten vagyunk, az romantikusabb, ha a család és a barátok is ott vannak, akkor viszont azonnal megoszthatjuk az örömünket (egyedül a régimódi eljegyzés az, ami nekem annyira nem jönne be, amikor mindent megterveznek, és mindenki mindent tud, az fura, én mindenképp szeretnék ebben meglepetést). Mondjuk a leszervezés is nehezebb a második opciónál, meg a lenukás is, de ez kb mindegy mert biztos vagyok benne, hogy megoldjuk így is, de inkább az érdekelne, hogy melyik lehet nagyobb élmény. Azt már látom előre, hogy nem fogok így se, úgy se aludni előtte, de hát most se megy az izgalomtól 🤣 Ami még nagyon érdekelne, ha személyes történeteket is írnátok, és hogy milyen volt nektek, tetszett így? Vagy lehetett volna máshogy? A fiúk véleménye is érdekelne, meg az, hogy hogy éreztétek magatokat, izgultatok nagyon, mennyire voltatok biztosak, halogattátok, illetve ti melyik verziót választottátok?

31/F és 28/L



2022. aug. 7. 04:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, mert mi nem ismerjük a párodat. Ez is olyan, mint egy ajándék: akkor az igazi, ha hozzá illik.

Milyen típus? Introvertált? Vagy szeret a középpontban lenni? Szereti a látványos, nagy gesztusokat, vagy az a típus, akit egy spontán szedett vadvirág vesz le a lábáról. Bulizós, sok baráttal, szereti a nagy társaságot, vagy otthon ül inkább? Mennyire jó a viszonya a családdal? Mennyire aktív közösségi oldalon?

2022. aug. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Kettesben. Az elejgyzés mèg nem eskuvo, szakitas is lehet belole.
2022. aug. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Kettesben

Így is történt

2022. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb ember jobban örül egy meghitt, intim lánykérésnek, de legalábbis ha a nyilvánsat is szeretné jobban, akkor is kisebb baki intim közegben megkérni, mint fordított helyzetben.


Bár lehet, csak magamból indulok ki. Kifejezetten extrovertált személyiség vagyok aki imád a középpontban lenni, az esküvőn is folyton szerepeltem, de meg is bolondultam volna, ha a család-barátok előtt kéri meg a kezem. Nem, mi túrázni voltunk, egy erdő közepén a tó partján kérte meg a kezem, kb csak a mókusok és madarak a fákon lehettek tanúi az egésznek, és ez így is volt tökéletes.

2022. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mintha valami tini lány írta volna. Ne másokat interjúvoltasd, te tudod, mit szeret a barátnőd, ha meg nem tudod, akkor inkább jobban meg kellene ismerni :D


Szerintem az eljegyzés kettő db. emberről szól, nem a rokonságról, nem az utca népéről! Tervezd meg, legyen romantikus, szóljon minden arról, hogy ő jól érezze magát, és ne tedd valami más jeles napra :D

2022. aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképp kettesben, viragszirmok, gyűrű és letérdelős műsorszám nélkül. Mert ez egy döntés a közös életünk mellett, nem szülinapi meglepivel egy kategória.

Legyen őszinte, mondja meg, hogy szeretne elvenni és beszéljük meg, hogy összeházasodunk.

De ez én vagyok. Más meg másképp gondolja. A barátnődtől lenne érdekes megtudakolni.

2022. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Én is azt hittem hogy kb 19 éves ember tette föl a kérdést. Sok volt az amerikai szirupos limonádé. Szerintem bérelj ki egy stadiont és ott kérd meg, vagy esetleg élő közvetítésben a tv híradóban.
2022. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Erre azért nehéz válaszolni, mert nem ismerjük a barátnődet, hogy ő milyen és mit szeret.


Magamról annyit tudok, hogy nekem nem tetszene ha mások is ott lennének. Kifejezetten társasági ember vagyok, ez viszont mégis olyan amit kettesben szeretnék a másikkal megélni. Szeretem a spontán dolgokat, megtervezett helyszín meg virágok meg egyebek se kellenének.

2022. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Megtervezett, kettesben, de nem a lakásban. Ha ott vannak idegenek és tapsolnak az engem nem zavar :D
2022. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szereti, ha van "közönség". Számomra olyan nyomásgyakorlás feeling-je lenne, ahogy körbeállnak és szurkolnak, hogy vajon igen-t mondok-e. Nekik egy jó műsor, akkor is, ha igen, és akkor is, ha nem.
2022. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!