Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, ti a lánykérést hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a lánykérést hogy szeretnétek jobban, ha ott vannak a számotokra fontos emberek, vagy ha nagyon spontán, esetleg lehet megtervezett is, de inkább csak ketten legyetek?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja már biztos vagyok benne, hogy szeretném megkérni a kezét, és kb 5-6 forgatókönyv is van, csak nem tudok még ebben dönteni, a barátnőit, húgát, anyját meg nem szeretném megkérdezni, mert az kb biztosan rosszul végződne a titoktartási képességük alapján 😅

Viszont már nagyon izgulok, szóval szeretném meglépni. Ő nem számít rá, mert ebben megegyeztünk egyszer, hogy nem szükséges. Vagyis úgy volt, hogy én sosem akartam, ő viszont nagyon szerette volna, ha rendes lánykérés és esküvő is lenne, de akkor úgy volt vele, ha én nem szeretném, akkor elengedi. Bennem viszont akkor fordult át a dolog, amikor ő ennyire megértő volt, hogy érte ezt is megtenném. Viszont nem tudom ilyen helyzetben mi a jobb, mert ha ketten vagyunk, az romantikusabb, ha a család és a barátok is ott vannak, akkor viszont azonnal megoszthatjuk az örömünket (egyedül a régimódi eljegyzés az, ami nekem annyira nem jönne be, amikor mindent megterveznek, és mindenki mindent tud, az fura, én mindenképp szeretnék ebben meglepetést). Mondjuk a leszervezés is nehezebb a második opciónál, meg a lenukás is, de ez kb mindegy mert biztos vagyok benne, hogy megoldjuk így is, de inkább az érdekelne, hogy melyik lehet nagyobb élmény. Azt már látom előre, hogy nem fogok így se, úgy se aludni előtte, de hát most se megy az izgalomtól 🤣 Ami még nagyon érdekelne, ha személyes történeteket is írnátok, és hogy milyen volt nektek, tetszett így? Vagy lehetett volna máshogy? A fiúk véleménye is érdekelne, meg az, hogy hogy éreztétek magatokat, izgultatok nagyon, mennyire voltatok biztosak, halogattátok, illetve ti melyik verziót választottátok?

31/F és 28/L



2022. aug. 7. 04:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%

A barátnőd mit szeretne?


Ne mondd, hogy nem beszéltetek erről sohasem. Ha mégsem, ne jegyezd el.

2022. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
#11! Mi az, hogy ha nem beszélték meg előre hogyan történjen a meglepetés, mkor meg se kérje? 😀 Nőként mondom, hogy szánalmas, amikor egy nőnek kikötései vannak: pl kizárólag tengerparton, esetleg a hegyekben stb. Véleményem szerint az egy kirakatkapcsolat, semmi egyéb. Pl én is szeretném, ha a kezemet a Seychelles szigeteken kérné meg a barátom 😂 Persze mindenkinek vannak álmai, de egy ilyen nyomást helyezni a pasira szerintem arcátlanság, ráadásul az ilyen kívánság kivitelezése akár 1-2 évbe is telhet, ha a pár nem milliomos - én mondjuk addig már tuti nem akarok várni. Én mondjuk annak is örülnék, ha egyik reggel ágyban fekve kérné meg a kezem ébresztőként. Mondjuk erre sosem gondoltam még, csak ezt álmondtam a napokban és annyira valóságos volt az álom, hogy teljesen átéltem és csodálatos érzés volt... Annyi a lényeg, hogy nagyjából mindegy hogyan es hol történik (azért a wc-n ülve ne :D ), a lényeg, hogy intim legyen és romantikus. Családdal ráértek megünnepelni egy eljegyzési buli keretein belül. A lánykérés szerintem legyen kettesben..
2022. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Minden barátnőmet úgy jegyeztek el, hogy külső helyszínen,de csak ketten voltak (kirándulás, arborétumban szép virágok között stb). Egyikük sem (sem a vőlegényeik) az az extrovertált típusok, úgyhogy pont jól jött ki. Mind azt mondták, hogy azért volt szép ez a pillanat,mert csak ők voltak ott és senki más,aki bezavart volna.

Magamnak is hasonlót képzelek el. Nem kell, hogy ott legyen az egész rokonság,csak mi. Engem az se zavarna,ha szülinapomon vagy karácsonykor kérne meg a párom. Ez úgyis felülírna nekem mindent:)

De hát ahogy többen is leírták,nem vagyunk egyformák, mindenki mást szeret. És rajtad kívül senki sem ismeri jobban a barátnődet. Hajrá! :)

2022. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%

Volt itt nemrég egy kérdés, ahol minden nőt, aki arról számolt be, hogy szép helyszínen, romantikus körülményeket teremtve és szép gyűrűvel kértek meg, leszavazta és sértegette a sok boszorkány :D Úgyhogy nem a legjobb oldalra jöttél tanácsot kérni, lám már neked is írta valaki, hogy gyűrű nem kell. (Eddig csak azt köpködték, akinek a párja gyémántot merészelt venni, de már úgy tűnik, egy olcsó cirkónia köves és/vagy karika gyűrű is kiveri a biztosítékot náluk.)


A kérdésre válaszolva: mi beszéltünk róla. Évek óta együtt vagyunk, ismer, tudja, hogy nem szerettem volna mások előtt, és furának tartottam volna azt is, ha letérdel előttem. Csütörtökön lesz három hete, hogy a menyasszonya vagyok :) A nyaralásunk alatt, az egyik álomhelyszínemen, amikor ketten maradtunk elővette a gyűrűt, és megkérte a kezem. Titokban szervezte az egészet, nem avatott be senkit. A megkérés után felhívtuk a szüleinket (először az enyémeket, majd az ő szüleit), nagymamámat (több élő nagyszülőnk sajnos nincs) meg öcsémet. Mindenki másnak (barátok, kollégák, tágabb család) csak itthon szóltunk + csináltunk egy eljegyzési ebédet is (szüleink, mamám, tesóm).

Nekem így volt tökéletes.

2022. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
14-es, amit leírtál, az csodaszép, de gondolom, mások fikázása nélkül nem ment volna, hogy leírd.
2022. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%

#14 Gratula nektek! Sok boldogságot :)

Sajnos itt minden eljegyzéssel, esküvővel és házassággal kapcsolatos kérdés alatt van legalább egy olyan rosszindulatú komment,ami magát a gesztust pocskondiázza... "Minek házasodni? Minek kéred meg? Az csak egy papír, semmi értelme, úgyis elváltok, úgyis megcsal, talál mást, biztos kell a CSOK" stb, stb. Csodásak... Szerintem ezeket javarészt megkeseredett emberek írják .

2022. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#12 Szerintem a #11 arra gondol, hogy szükséges beszélni arról a kapcsolat alatt, hogy akarnak e házasodni, gyereket vállalni, stb. Meg az sem árt, ha a férfi ismeri annyira a nőt, hogy tudja, milyen lánykérésnek örül. Szerintem akinek fontos, hogy hogy kérjék meg, az megemlíti, hogy minek örülne (ettől függetlenül nem kell elvárni).
2022. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%

#15 Olvasd el mégegyszer a válaszom első felét. Ok nélkül kötöttek bele mindenkibe, aki le merte írni, hogy romantikus eljegyzése volt. Prolizás meg mindenféle hasonló mocskolódás ment, csak mert le mertem írni, hogy engem nem gyűrű nélkül, a kanapén fetrengve kért meg a vőlegényem (akire azt is mondták, hogy csak kitaláltam 😂). Akinek ennyire fáj más, idegen emberek boldogsága, hogy rosszindulatú beszólásokkal esik nekik, az az én szememben egy megkeseredett, irigy boszorkány. A mostani válaszom is szinte csak negatív értékelést kapott, biztos ide is átrepültek a banyák.


#16 Köszönöm 🤍 Nagyon igazad van.

2022. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%

#14 #18!

Én ennél a kérdésnél ilyesmit nem látok. Ha nem tűnt volna fel: itt most pont te vagy az, aki vitát generált. Kit érdekel mi megy más kérdés alatt?! Itt viszonylag normális válaszok voltak. Eddig... Köszi! Neked köszönhetően itt is elkezdődik lassan. Inkább maradtál volna csendben.

2022. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
71%
Ennek a válaszolónak muszáj volt mindenki orra alá dörgölnie, hogy őt bezzeg megkérték :D húha, mintha nem kérnének meg szinte mindenkit. Na mindegy, vannak ilyen emberek.
2022. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!