Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek a párotokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a párotokkal a megtervezett nyaralásra, ha nincs minden rendben?

Figyelt kérdés
Most először mennénk messzebbre nyaralni, tengerpartra. Már lefoglaltuk a szállást és az utat is. De én nem érzem azt, hogy érdemes lenne folytatni vele a kapcsolatot. A nyaralást várom, de érdemes így elmenni?
2018. máj. 27. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2018. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mi történt köztetek, de nem lehet, hogy a közös nyaralás alatt újra helyreáll a rend?

Utaztam már együtt úgy valakivel, hogy azt éreztem nem szeret, hát az maga volt a pokol, szerencsére csak néhány napról szólt. Tehát ha valami nagy gebasz van a kapcsolatodban, akkor inkább lemondanám.

2018. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A "nincs minden rendben" és a "nem érdemes folytatni" között azért van egy árnyalatnyi különbség, nem gondolod?
2018. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én a volt párommal tavaly elmentem Horvátországba 10 napra, pedig előtte sem volt felhőtlen, sőt előtte este nagyon összevesztünk.

Sikerült kultúráltan, egy rossz szó nélkül eltölteni a nyaralást, kicsit jót is tett nekünk, hogy kimozdultunk a problémás környezetből, de nyilván csak ideig-óráig segített a feltöltődés.


Én annyira nem éreztem jól magam őszintén.


29n

2018. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy nincs minden rendben? Mit érzel vele kapcsolatban? Ki hibájából?
2018. máj. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Te a fiú vagy vagy a lány?
2018. máj. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Menjetek el!

Mire hazajöttök, addigra tudni fogod, hogy vele akarsz-e maradni, vagy összecsomagolod a többi cuccod is.

2018. máj. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A párod tud arról, hogy nem vagy biztos a kapcsolatotokban? Vagy még csak nem is sejti? Meg ha azon gobdolkozol, hogy elhagyod, akkor minek terveztetek nyaralást? Ráadásul nem egy közeli helyre, ami gondolom nem is olcsó.
2018. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3# na ja... Nem mindegy.
2018. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A nincs minden rendben és az érdemes lenne-e vele maradnom között azért van JÓPÁR árnyalatnyi különbség, bakter...


Ha csak azt érzem, nem okés a dolog, mennék, naná, a napi rutinból való kiszakadás simán segíthet helyrehozni a dolgokat.


Ám ha úgy érezném, haldoklik a kapcsolat, nem akarok már semmit, akkor szakítanék és vagy mennék egyedül ha benne a pénz, vagy sehogyan.

2018. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!